Charles Hoskinson, Cardano’nun (ADA) İlerlemesi Hakkında Konuştu

Charles Hoskinson, Proof-of-stake mekanizmalarına sahip blockchain’lerle ilgili zorluklara rağmen Cardano’nun ilerleme kaydettiğine inanıyor. Ünlü CEO’ya göre altcoin’in ilerlemesi, kripto ekosistemindeki ilgi düzeyini ve talebini artırdı. Hoskinson, Cardano ağının ilerlemesinden memnun olduğunu açıkladı.

Cardano önemli dönüm noktalarına ulaştı, Proof-of-stake için bir standart belirledi

Cardano şu anda 100’den fazla borsada işlem görüyor, Proof-of-stake mekanizmasına sahip blockchain uzun bir yol kat etti ve platformunda 130 merkezi olmayan uygulamaya ev sahipliği yaptı. Cardano birkaç önemli gelişmede dönüm noktasına ulaşırken, Charles Hoskinson altcoin‘in ilerlemesiyle ilgili yorumlarını paylaştı.

Hoskinson, Cardano ağının kaydettiği ilerlemeden memnun olduğunu söyledi. Cardano’nun arkasındaki şirket olan Input Output Hong Kong’un (IOHK) CEO’su Cardano’nun gelişimine dikkat çekti. Hoskinson’ın şu sözleri kaydedildi:

“Yazılımı üç kez yeniden yazmak zorunda kaldık, yapıda ve sağlayıcılarda büyük değişiklikler oldu. İşe yaramayan yaklaşımlar oldu, elbette gecikmeler oldu.”

Bunların yanında Cardano’yu Ethereum ağıyla karşılaştıran Hoskinson’a göre Cardano, Proof-of-stake blockchain’leri arasında standardı belirleyen ağ oldu. Cardano kurucusu, Ethereum’un 2018’de ETH2’nin piyasaya sürülmesini nasıl geciktirdiğini ve güncellemenin hala geliştirme aşamasında olduğunu açıkladı.

“Bu, Ethereum’un yaptığı ve başardığı her şeyin kötü olduğu anlamına mı geliyor? Hayır, bu sadece oyunun doğası ve yol boyunca öğreneceğiniz şeyler var.”

Ethereum ağı şu an için, bir iş kanıtı (PoW) konsensüsünden hisse kanıtı (PoS) mekanizmasına geçiş yolculuğunda.

Son olarak analist @Pentosh1, Cardano fiyatının önümüzdeki birkaç hafta içinde bir ara vermeye hazırlandığına inanıyor. Altcoin, bir hafta boyunca sürekli olarak düşüş trendindeydi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.