Mart 30, 2024

Chainlink (LINK) ve Stellar (XLM) Sahipleri DeeStream’in (DST) Geleceğini Araştırıyor


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bir kripto para biriminin pompalama potansiyeli piyasa değeriyle ilişkilendirilebilir. Chainlink (LINK) ve Stellar (XLM) 2024’te şu ana kadar olağanüstü olmasa da iyi kazançlar elde etmiş olsa da, ilgili devasa piyasa kapitalizasyonları bir sonraki boğa piyasasındaki büyüme beklentilerine bir sınır koymaktadır. Öte yandan, DeeStream (DST) gibi yeni geleceği belirsiz projeler başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Stellar (XLM) Sahipleri Projeyi İnceliyor

DeeStream’in (DST) projesi, Stellar (XLM) yatırımcılarının dikkatini çektiği iddia ediliyor. Ön satışının 2. aşamasından itibaren DeeStream (DST) tokenleri 0,055 dolar bir fiyattan satışa sunuluyor ve Stellar’ın (XLM) yatırımcıları tarafından detaylıca proje ekibi ve riskleri hakkında araştırma yapıyorlar.

Chainlink (LINK) Geleceği

Merkezi olmayan oracle sağlayıcısı Chainlink (LINK), Solana (SOL) gibi diğer ilk 20 altcoin’e kıyasla geride kaldı ve 28 Mart itibariyle 19,23 dolar’dan işlem görerek son 7 günde %3,6’lık bir kazanç kaydetti. Chainlink (LINK) 20dolar aralığından her çıkmaya çalıştığında, balinalardan gelen satış baskısı fiyatları 2024’te şimdiye kadar 16-19 dolar aralığına geri itiyor.

DeeStream (DST): Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeeStream (DST) gibi bir proje nadiren bütün bir sektörü yeniden tanımlama şansına sahip olur. Web3 yayın platformu DeeStream başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre DeeStream (DST), yayıncıları dünya çapındaki hayranlarıyla buluşturan ve merkezi gözetim olmadan daha da ödüllendirici gelir akışları elde etmelerini sağlayan blok zinciri tabanlı bir canlı yayın platformu kurmak istediği iddia ediliyor. Proje başarısız olabilir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Ön satışının 2. aşaması itibariyle 0,055 dolar olarak fiyatlandırılan DeeStream (DST), yatırımcılara cömert bir gelir payı ve protokolün yönünü belirlemede önemli bir rol sunacağı iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

DeeStream (DST), yayın endüstrisinde devrim yaratma iddiasında bulunuyor, fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

DeeStream (DST) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?