Bitcoin Haberler Manşet

Çekiliş Var! 500 TL’lik Bitcoin Dağıtıyoruz!

single-image

500 TL’lik Bitcoin Çekilişi!

Sevgili okuyucularımız, Koinfinans ekibi olarak uzunca bir süredir kripto paralar başta olmak üzere ekonomi ve blockchain teknolojisi ile ilgili haberler yapmaktayız. Bu yolculukta, sizlerle düzenli ve sürekli olarak güncel haberleri paylaştık. Paylaştığımız bu haberlere de sizlerden yoğun bir ilgi geldi. Öncelikle gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz…

Bu ilgiden dolayı her zamankinden farklı bir haber ile karşınıza geliyoruz. Bu ilginin bir nebze de olsa karşılığını verebilmek için okuyucularımız arasında çekiliş yapmaya karar verdik. Çekiliş ile bir hafta içersinde 5 kişiye toplamda 500 TL’lik Bitcoin dağıtacağız.

Bir hafta içinde dağıtılacak toplamda 500 TL değerinde ki Bitcoin çekilişine katılmak ise çok kolay. Aşağıda bulunan Twitter ve Instagram sayfalarımızdan bizi takip etmeniz ardından da bu haberin olduğu tweeti Rt etmeniz yeterli.

Çekiliş sonucu ise 13 Eylül Cuma günü sosyal medya hesaplarımızdan açıklanacaktır.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz