Çekiliş Var! 500 TL’lik Bitcoin Dağıtıyoruz!

500 TL’lik Bitcoin Çekilişi!

Sevgili okuyucularımız, Koinfinans ekibi olarak uzunca bir süredir kripto paralar başta olmak üzere ekonomi ve blockchain teknolojisi ile ilgili haberler yapmaktayız. Bu yolculukta, sizlerle düzenli ve sürekli olarak güncel haberleri paylaştık. Paylaştığımız bu haberlere de sizlerden yoğun bir ilgi geldi. Öncelikle gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz…

Bu ilgiden dolayı her zamankinden farklı bir haber ile karşınıza geliyoruz. Bu ilginin bir nebze de olsa karşılığını verebilmek için okuyucularımız arasında çekiliş yapmaya karar verdik. Çekiliş ile bir hafta içersinde 5 kişiye toplamda 500 TL’lik Bitcoin dağıtacağız.

Bir hafta içinde dağıtılacak toplamda 500 TL değerinde ki Bitcoin çekilişine katılmak ise çok kolay. Aşağıda bulunan Twitter ve Instagram sayfalarımızdan bizi takip etmeniz ardından da bu haberin olduğu tweeti Rt etmeniz yeterli.

Çekiliş sonucu ise 13 Eylül Cuma günü sosyal medya hesaplarımızdan açıklanacaktır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.