Cardano (ADA) ve Bitcoin (BTC) Değerlendirmesi – ADA Hangi Seviyede Konsolide Olacak?

0

Üst düzey bir kripto stratejisti ve trader olan Michael van de Poppe, Bitcoin için bir arz şokunun yaklaşmakta olduğunu tahmin ederken Cardano’nun (ADA) fiyat hareketini de yakından izliyor.

Van de Poppe, 404.100 Twitter takipçisiyle; Cardano’nun bir sonraki yükselişine zemin hazırlamak için Bitcoin (ADA/BTC) karşısında hafifçe düzeltme yaşıyor olduğu konusundaki tahminlerini paylaştı.

“Cardano’nun burada devam edeceğini tahmin ediyoruz. Bitcoin/Cardano paritesi iyi gidiyor.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’un grafiğine göre, Cardano’nun yükseliş trendine devam etmeden önce, yazım sırasında 2.06 dolar değerinde olan 0.000045 BTC’lik destek seviyesinde konsolide olması gerekiyor.

Bitcoin’e (BTC) gelince, popüler kripto analisti, önde gelen kripto varlığının 50.000 dolarlık dirence yakın bir ralliyi ateşlemeden önce; daha düşük zaman dilimlerinde bir düşüş yaşamaya hazır olduğunu düşünüyor.

“Bitcoin, destek noktasında konsolide olurken yükseliş eğilimine hazırlanıyor. Yeni bir yüksek dip, 50.000 dolara doğru ilerleme için avantajlı olacaktır.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Varlığın fiyatı daha düşük işlem görmeye devam ederken bir teknik gösterge, yükselmeye başladığında bir yükseliş sapması meydana gelir. Sinyal, trendin tersine çevrilmesinin oldukça yakın olduğunu gösterebilir.

Van de Poppe ayrıca, kripto borsalarında bulunan BTC miktarının azalması nedeniyle Bitcoin’in sonunda daha yüksek seviyelere ulaşacağını tahmin ediyor.

“Bitcoin döviz rezervleri çok düşük seviyelere ulaşıyor.

Bu, giderek daha fazla holder kazandığımıze dair bir işaret.

Kaçınılmaz olan gerçekleşmek üzere -> yukarı doğru büyük bir arz şoku ve ardından daha yüksek sayılara doğru büyük bir koşu.”

Düşük Bitcoin döviz rezervi seviyeleri, piyasadaki mevcut BTC arzının azaldığı anlamına gelir; bu, yatırımcıların önde gelen kripto varlığının daha yüksek bir eğilim göstermesini bekledikleri için madeni paralarını elinde tuttuklarının bir işaretidir.

Düşük Bitcoin döviz rezervi seviyeleri, piyasanın mevcut BTC arzının azaldığını gösteriyor ve bu da yatırımcıların önde gelen kripto varlığının yükselme eğiliminde olması beklentisiyle kripto paralarını elinde tuttuklarını gösteriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın