Cardano Yatırımcıları Dikkat, Önemli Konuşma Öncesi..

0
Cardano Yatırımcıları Dikkat, Önemli Konuşma Öncesi..
  • Cardano fiyatı 0,50 dolar bölgesinde reddedildi.
  • 11 Mayıs tarihinin 0,39 dolarda yer alan en düşük seviyesinin altına doğru bir kırılma, 0,30 dolara kadar büyük bir düşüşe neden olabilir.
  • Düşüş eğiliminin geçersiz kılınması, 0.685 doların üzerinde bir kırılmayla mümkün olabilir.

Cardano fiyatı, bu haber hazırlandığı esnada, Perşembe günü geri tepmesine rağmen baskı altında kalmaya devam ediyor. ADA fiyatı, çoğu kripto para piyasası için olumsuz bir gün olan Çarşamba günü 0,45 desteğinde bir kez daha destek buldu. Geçen yılın Haziran ayından bu yana görülmeyen bu seviye, geçtiğimiz ay üç kez destek görevi gören Cardano boğaları için geriye kalan tek kurtarıcı seviye oldu. Yine de, token grafiğinde alıcılar pek görünmüyor, bu da son iki haftadaki her yardım ralli girişiminin bittiği düşük seviyelere yansıyor.

Vasil hard-fork’unun gecikmesiyle ilgili haberler de durumu istenildiği seviyeden uzaklaştırdı ancak Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson‘ın ABD Temsilciler Meclisi’ndeki konuşmasının ardından boğaların biraz canlanmasına ve potansiyel bir ADA fiyat dönüşü başlatmasına yardımcı olabilir.

Cardano fiyatını net olarak bulmak için çok erken, dolar maliyeti ortalama yaklaşımı kısa vadede önemli kayıplara yenik düşebilir.

Cardano Fiyatı Önemli Bir Baskı Altında

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, Cardano fiyatı ortalama dolar maliyetinden uzaklaştırabilecek düşüş sinyalleri gösteriyor. 22 Haziran Çarşamba günü, ADA fiyatı aralığın alt sınırı içinde 0,46 dolardan işlem görüyor.  Ayılar 0,50 dolarlık alandan bir ret üretmeyi başardılar. Teknik veriler, birçok trader’ı ve uzun vadeli yatırımcıyı mevcut fiyat hareketinde kemirmeye ikna edebilecek yerel bir çift dip olarak okunabilir.

Daha önce de bahsedildiği gibi, Cardano fiyatı 0,30 dolar ve 0,20 dolar alanlarında hala düşüş hedefni koruyor. Trader’lar, cezbedici çift dip oluşumuna aşırı heveslenmemeye dikkat etmelidir. 0,39 dolarlık bir ihlal, ADA fiyatını 0,30 dolara düşürmenin katalizörü olabilir.

Cardano

Yatırımcılar için daha güvenli seçenek, 0,685 dolarlık geçersiz kılma noktasının ihlal edilmesini beklemek olacaktır. Bu yükseliş olayı gerçekleşirse, fiyat 0,75 dolara yükselmeye devam edecek. Yükseliş eğilimi tükendikten sonra sonunda 3 dalgalı bir geri çekilme gerçekleşecek. Trader’lar daha sonra kendi lehlerine yükseliş momentumu ile uzun süre devam etmek için birçok fırsata sahip olacaklar. Cardano fiyatı 1,40 dolar bölgesine doğru yükselebilir ve bu da mevcut ADA fiyatında %195’lik bir artışa neden olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın