Cardano Yatırımcıları Dikkat: Analist Ralli Hedefini Açıkladı!

Cardano fiyatı, Vasil hard fork’undaki gecikmelere rağmen toparlanmaya hazır görünüyor. Popüler analsitler’den biri, altcoin’de yükseliş potansiyeli belirledi ve 0kritik bir dirence dikkat çekti.

Cardano fiyatı sahiplerini şok etmeye hazır mı? Cardano fiyatı, FOMC duyurusunun ardından kayıplarını telafi etti ve 26 Temmuz’un en düşük seviyesinden 0.45 dolarda toparlandı. Ethereum rakibi, %40’lık bir ralliyle fiyatını 0.72 dolara kadar çıkarabilir. Analistler, altcoin‘in yükseliş trendine devam edeceğine ve 0.55 dolarlık direncin kırılmasının Cardano’nun yükseliş hareketini onaylayacağına inanıyor.

Cardano için bir yükseliş trendinin yakın olduğuna inanan analist rektcapital’e göre, düşen bir takoz modelinde gerçekleşecek kırılma, fiyat rallisinin bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Cardano ada

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Cardano fiyatı bu nedenle 0.72 dolara kadar çıkabilir. Yükseliş senaryosu, Cardano chain’indeki akıllı sözleşmelerin sayısındaki artışın ve on-chain aktivitenin artmasının yanı sıra olumlu bir değerlendirme.

Rektcapital’in Cardano için hedefleri sırasıyla 0.51 dolar, 0.72 dolar. 0.96 dolar ve 1.45 dolar. Şu an için ilk hedef, mevcut ADA fiyatının %40 üzerinde olan 0.72 dolar. Fakat belirtmekte fayda var: ADA fiyatı 0.33 doların altına düşerse, rektcapital’in yükseliş tezi geçersiz olacak ve ADA fiyatı daha fazla düşüş riski altında kalacaktır.

Cardano Vasil hard fork’ta daha fazla gecikme olmayacak mı?

Input Output Global (IOG) CEO’su Charles Hoskinson, işlerin istikrarlı bir şekilde doğru yönde ilerlediğine inanıyor. Vasil hard fork, kullanıcılar için sorunsuz bir geçiş sağlamak amacıyla birkaç hafta ertelendi.

Hoskinson, ilgili ADA sahiplerine açıklama yaptı ve herhangi bir yeni sorun ortaya çıkmadıkça daha fazla gecikme beklemediğini açıkladı. Geliştiriciler tarafından önceki testlerde belirlenen bazı sorunlar, üretim hattında geç ortaya çıktıkları için ekibi şaşırttı. Bu nedenle geliştiriciler, alternatif bir yol kullandılar ve hard fork’u ertelediler.

Vasil hard fork, Cardano ağı için “oyun değiştirici” olarak lanse ediliyor ve bu da onu akıllı sözleşme geliştiricileri için daha da çekici hale getiriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.