Cardano Tahmini Geldi: Cardano 31 Aralık 2023’te Bu Fiyatta!

Cardano (ADA), DeFi alanında büyümeye devam ettikçe yerel token fiyatında da artış kaydetmek için daha fazla şans yaratıyor. Topluluk, on-chain faaliyetlerin varlık için gelecekte önemli bir katkısı olacağına inanmaya devam ediyor.

Öte yandan makroekonomik gelişmeler ve ağdaki gelişmeler gelecekteki fiyat tahminini sınırlandıran en önemli faktörler. Yatırımcılar ise bu tür detayları atlatmak için yapay zeka ve makine öğrenimi gibi uygulamalardan yararlanan araçları kullanmayı tercih ediyor.

CoinCodex’in makine öğrenme teknolojisi, olası Cardano değerlemesini belirlemek için sıklıkla kullanılmaktadır. 3 Mart’ta elde edilen verilere göre, ADA’nın 31 Aralık 2023’te 0,49 dolardan işlem görmesi muhtemel. Öngörülen değerleme, ADA’nın yayınlandığı tarihteki fiyatından yaklaşık %44’lük bir artışı temsil ediyor.

cardano fiyat tahmini

Cardano Fiyat Analizi

Cardano son 24 saatte bir düşüş kaydetmeye ek olarak düşüş eğilimini de sürdürmeye devam ediyor. TradingView’deki göstergeler, 15’te ‘satış’ duyarlılığını önerirken, hareketli ortalamalar 13’te ‘güçlü satışı’ temsil ediyor. Osilatörler nötr ve 7 seviyesinde.

ADA teknik analiz

Cardano fiyatındaki artış, düşüş eğilimini sürdüren genel piyasa fiyat hareketine bağlı olacaktır. Bununla birlikte, uzun vadede ADA topluluğu, bir ralli için birincil katalizör olarak hareket etmek üzere geliştirme ve benimseme gibi ağ faaliyetlerine güveniyor.

Artan on-chain faaliyetlere ek olarak ağ Ocak yında 50.000 yeni cüzdan ekledi. Ağdaki balina faaliyeti de önemli bir artış kaydetti. Bu iki önemli gelişmeye ek olarak GitHub haftalık geliştirme faaliyeti de oldukça iyi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Finbold


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.