Cardano Kurucusundan Sert Çıkış: Bu Kripto Parayı Hedef Aldı!

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, yakın tarihli bir açıklamada, Michael Saylor’un ADA coin’i bir menkul kıymet olarak değerlendirmesiyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Hoskinson, kripto piyasasının iki popüler ismi Michael Saylor ile Tone Vayes’i karşılaştırdı. Vays, Cardano CEO’sunun belirttiği üzere, eskiden çok popülerdi ve Bitcoin dışında her şeyi dolandırıcılık olarak adlandırırdı. Şimdi, Hosk, Michael Saylor’un Bitcoin dışında her şeyin bir aldatmaca veya menkul kıymet olduğunu söyleyerek Vayes’in yerini aldığını belirtti.

[irp posts=”60017″ name=”Milyarder CEO: Bu Altcoin Kesinlikle Bir Menkul Kıymet!””]

Cardano’nun kurucusu, ADA coin’in Bitcoin’den çok daha merkezsizleştirilmiş olduğunu, sadece bir değer deposu olan BTC’den çok daha fazla faydaya sahip olduğunu hatırlattı. Dahası insanların sadece spekülasyon yapmak için değil, Cardano tabanlı projeler tarafından sunulan çeşitli ürün ve hizmetlerde harcamak için ADA satın almaya devam ettiğini belirtti.

Hoskinson’a göre Bitcoin’in tek gerçek kullanım durumu spekülasyon yapmak. Buna rağmen Hoskinson BTC’yi menkul kıymet olarak değerlendirmiyor. Cardano kurucusu ayrıca, Saylor’ı Bitcoin beklediği performansı göstermezse iflas edeceği konusunda da uyardı.

Genel olarak, Cardano’nun kurucusu MicroStrategy CEO’sunun bu iddialarına fazla dikkat etmediğini ve onunla ADA hakkında tartışmanın verimli bir konuşma olmayacağını da ekledi. Ayrıca Bitcoin maksimalistleri hakkındaki görüşünü paylaştı ve onları “ilişki kurması en zor, toksik ve işe yaramaz insanlar” olarak nitelendirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.