Cardano Fiyatında Çöküş Riski! Fiyat Önemli Desteği Tutamadı

0
Cardano Fiyatında Çöküş Riski! Fiyat Önemli Desteği Tutamadı
  • Cardano (ADA) fiyatı, boğaların aylık S1 desteğinin üzerinde 0,60 dolarlık seviyede fiyat hareketini sürdüremediği bir seviyede yer alıyor.
  • ADA fiyatı 0,47 dolar ile 0,50 dolar arasındaki ‘dağıtım’ bölgesine yeniden gerileyebilir.
  • Dağıtım bölgesindeki aşağı yönlü riskler ise çok daha düşük seviyelere doğru ortalama 0,383 dolara doğru bir testi tetikleyebilir.

Cardano fiyatı Çin’den gelen olumsuz haberlerle birlikte düşüşe geçen kripto piyasasının ardından Pazartesi günü 180 derece yön değiştirdi. Kripto piyasalarındaki riskleri tetikleyen diğer bir haber is McDonalds’ cephesinden geldi. Dev restoran zinciri Rusya’dan tamamen çekileceğini açıklamasıyla birlikte piyasalardaki korku arttı. Ortaya çıkan tüm bu gelişmeler ise küresel büyüme ve küresel risk duyarlılığı üzerinde bir ağırlık oluşturdu ve kripto para piyasasını doğrudan etkiledi. Bu etkilerin devam etmesi halinde Cardano fiyatı %32’lik ciddi bir değer kaybına uğrayabilir.

Cardano Fiyatı %32 Düzeltmeye Tabi Olabilir

Cardano fiyatı şu an desteğe saygı duymadan hareket ediyor ve yaşanan teknik oyunla birlikte fiyat 0,60 dolar civarında bir aylık S1’e dönecek ve ardından sıçrayarak 0,687 dolara ulaşacak gibi görünüyordu. Ancak az önce de belirttiğimiz olumsuz haberlerden dolayı yatırımcılar oldukça gergin hale geldi ve aylık S1’i kırarak bu senaryoyu geçersiz hale getirdi.

ADA fiyatı bu nedenle tüm kripto para piyasasıyla birlikte geride kalmaya başladı. Bir dağıtım bölgesinin alt sınırı olan 0,47 dolara doğru daha da fazla kayıp kaybı görmeyi bekleyebilirsiniz. Yatırımcıların kripto para birimlerine sırtlarını dönmeleriyle birlikte, 12 Mayıs’ta en az bir yeniden test ile 0,47 doların altına ve ardından 0,38 dolara doğru bir düşüş görmesi bekleniyor.

Cardano

Tüm bu önemli olaylar haftanın ilk işlem gününde zaten gerçekleşirken, haber akışı sakinleşmeye başlayabilir ve bir miktar toparlanma için bir fırsat aralığı sunabilir. Cardano fiyatı, aylık S1’in üzerine çıkabilir ve 0,687 doları geçebilir. Oradan, bir sonraki kâr seviyesi, 55 günlük Basit Hareketli Ortalama sınırı orada asılı kalacak şekilde 0,915 dolar olarak belirlendi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın