Cardano, Ethereum’u Geride Bırakabilir mi?

0
Cardano, Ethereum'u Geride Bırakabilir mi?

Kripto para temalı YouTube kanalı InvestAnswers’ın sunucusu önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve Cardano’yu (ADA) yakından takip ettiğini açıkladı.

“Şu an tüm kripto varlıklar Ethereum karşısında kan kaybı yaşıyor ancak burada ADA/ETH çiftine dikkat etmek gerekiyor. Bu parite %68 değer kaybetti. 0,00025 seviyesinde oldukça güçlü bir “taban” oluşuyor gibi görünüyor. Bunu Cardano için bir dip olarak yorumlayabiliriz.”

Analist, Cardano’nun haziran ayındaki lansman tarihinden sonra ertelenen Vasil hard fork’unun gidişatının ne olacağını belirtti.

“ADA/ETH çifti, Cardano tarafında “hard forkun” başarılı olması halinde ve bunu takiben benimsenmenin artması halinde bir ralli yapabilir. Bu türden bir senaryoda Ethereum token’larınızı ADA ile değiştirmek pek de fena olmayacaktır.”

Cardano

Haber hazırlanırken Cardano %3 değer kaybetmişti ve 0,54 dolardan işlem görüyordu, Ethereum ise yüzde birden daha az değer kaybetti ve 1.860 dolardan fiyatlandırıldı. ADA/ETH işlem çifti 0,00029 ETH (0,54 dolar) seviyesinde yer alıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, kripto analisti daha sonra Bitcoin‘in (BTC) ayı piyasasını sonunda tamamlayıp tamamlamadığını ölçmek için Puell Multiple adı verilen bir metriği kullandı. Metrik, BTC’nin günlük ihraç değerinin, günlük ihraç değerinin 365 günlük hareketli ortalamasına bölünmesiyle belirleniyor.

Sunucu, 2015, 2019 ve 2020’de önceki üç Bitcoin dibini vurgulayan bir grafiği kullanarak anlatımını güçlendirdi.

Bitcoin haberleri

“Geçmişte sahip olduğumuz, Bitcoin fiyatı ve Puell Multiple olan maviye karşılık gelen tüm temel diplere işaret etti. Bu metrik yine Bitcoin ekonomisinin arz tarafına, yani Bitcoin madencilerine ve gelirlerine bakar. Bunun geçmişte çok güvenilir bir dip gösterge olduğunu görebilirsiniz.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın