Cardano Değeri Hala Düşük, Fiyatta Yükseliş Umudu Var mı?

Cardano (ADA) kripto dünyasının en çok bilinen varlıklarından birisi. Ancak geçtiğimiz yıl ADA fiyatı bir yükseliş ivmesi kaybederek Eylül 2021’de 3.10 dolarlık seviyeye kadar yükselerek en yüksek fiyatı kaydetti. Fiyatı bu seviyelere çıkaran ivme ise oldukça hızlı bir şekilde yok oldu. Bu ivme yeniden kazanılacak umudu sık sık gündeme gelse de hala bir hareketlilik yok.

Şu anda Cardano 0,9005 dolardan işlem görüyor. Bu, altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık yüzde 71 altında anlamına geliyor. En yüksek seviyeye yeniden ulaşmak zor olsa da 1 doların üzerine çıkmak çok da hayal değil. Bununla birlikte Santiment, gerçekleşen değere göre 30 günlük piyasa değerinin [MVRV] seviyesinin biraz düşük olduğunu bildirdi. Bu nedenle ADA’nın değerinin altında kaldığı kaydedildi.

Yukarıdaki grafikte de görüldüğü gibi, 0.90 dolarlık bölge altcoin için belirgin bir destek seviyesi olarak yer alıyor. Cardano, bu bölgede kaldığı süre boyunca tekrar tekrar büyük bir itici güç toplayabilir ve olası bir yükseliş trendi yakalayabilir.

Cardano için İşler Planlandığı Gibi mi?

0.90 dolarlık bölge Cardano fiyatı için umut verisi olsa da ayıların olası girişi de mümkün gibi görünüyor.

cardano

ADA/USD’nin bir günlük fiyat grafiği düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor. Müthiş Osilatör göstergesi, ayıların varlığını gösteren koyu kırmızı kapatma çubukları oluşturdu. Sonuç olarak, 0.90 dolarlık bölgeden olası bir düşüş, Cardano’yu 0.70 dolara doğru daha da düşürebilir.

Artan gelişmelere rağmen, ADA diğer birçok proje tarafından kenara atılmış gibi görünüyor. Fiyatı düşük değerde kalırken, Solana (SOL) ve Terra (LUNA) gibi daha yeni coin’ler ise güçlendi. Şu anda Cardano, dokuzuncu en büyük kripto para birimi olarak olmaya devam ediyor. Eğer ivme geri yakalanmazsa bu unvanını koruyamayabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.