Sponsorlu İçerik
Ocak 7, 2024

Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) Yatırımcıları, Pushd (PUSHD) Ön Satışını Araştırıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) ile aktif olarak ilgilenen özverili yatırımcılar, yeni proje geleceği belirsiz olan Pushd sponsorlu içerik göndericisine göre yatırım fırsatına katılma konusundaki heyecanlarını dile getiriyorlar.

Dinamik dijital para piyasasında, bireyler sürekli olarak umut verici yatırım olanakları arıyorlar.  Cardano (ADA) hem de Ripple (XRP) destekçileri Pushd ön satışını araştırdığı iddia ediliyor. Ekibinin aktardığına göre Pushd’ın Web3 ekosistemine beklenen etkisi göz önüne alındığında, bu kripto paralarla ilgili son gelişmeleri ve Pushd’ın sundukları.

Cardano (ADA) – Ana Oyuncular Harekete Geçmeye Hazırlanıyor

Son zamanlarda Cardano (ADA), dikkat çekmekte ve önemli sahipler, son 14 günde Cardano (ADA) varlıklarını artırmaktadırlar. Santiment’in verileri, Cardano (ADA) için 1 milyon ile 10 milyon aralığında bir artış olduğunu göstererek olası bir yükseliş trendine işaret ediyor. Genel piyasada Bitcoin’in neden olduğu küçük bir gerilemeye rağmen, Cardano (ADA) güçlü bir performans sergileyerek son 30 günde dikkate değer bir %29,14 artış kaydetti.

Teknik yönleri analiz ederken, 4 saatlik grafikte Aroon Up yavaşça artmaktadır, bu da olumlu bir hissiyatın geri döndüğünü gösterir. Göreceli Güç Endeksi (RSI), Cardano (ADA)’nın aşırı satıştan toparlandığını işaret ediyor. Öte yandan, Yönlendirici Hareket Endeksi (DMI), yukarı yönlü bir hareket için daha fazla Cardano (ADA) alımının gerekliliğini vurguluyor. Ayarlanmış Fiyat-DAA Sapması, potansiyel bir boğa piyasası öncesinde yeni yatırımcılar için uygun bir an olabileceğini öneriyor.

Ripple (XRP) – Grayscale’in 2024 Hamleleri

Grayscale’in güncellemesinin ardından, 2024 yılında Ripple (XRP) etrafında bir güven oluşmaktadır. Avalanche ile birlikte Grayscale’in Dijital Büyük Kap Fonu’na Polygon’a eklenen Ripple (XRP), şu anda 0.573768$ fiyatla işlem görmektedir. Bu olumlu değişime rağmen, 200 günlük EMA’dan zayıflayan destekle Ripple (XRP), kritik 0.550 dolar destek seviyesine yaklaşmaktadır.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergeleri, optimal olmayan bir durumu işaret etmektedir.

Bununla birlikte, SEC’nin spot BTC ETF’sini onaylaması durumunda, tüm kripto para piyasası için etkili bir olay olan bu durumda bir toparlanma için bir iyimserlik bulunmaktadır.

Pushd (PUSHD) – Çevrimiçi Alışverişi Dönüştürmek

Çevrimiçi perakende alanında, Pushd, tamamen merkezi olmayan bir pazar yeri sunmayı hedefliyor Amazon ve eBay gibi kurulu oyunculara meydan okuyacağı iddia ediliyor proje geleceği belirsizdir. Karmaşık süreçlere karşı kullanıcı kolaylığını önceliklendiren Pushd, platformunda çeşitli kripto paralarla işlemleri kolaylaştırmayı amaçladığı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Platformun merkezi olmayan bir şekilde çalışmasıyla, tüm aracıların ihtiyacını ortadan kaldırarak, blockchain şeffaflığı aracılığıyla yüksek ücretler ve gecikmiş fon serbest bırakılması gibi sorunları ele alacağını iddia ediyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pushd, güvenli bir yatırımı sağlamak için başarılı denetimlerden geçtiği iddia ediliyor. Ön satışın ikinci aşamasında, fiyat düşük bir miktar olan 0.048 dolar olarak belirlenmiştir. Erken katılımcılar, sadece yönetim haklarına değil, aynı zamanda platformun gelirlerinden bir paya da sahip olacakları söyleniyor. Ekine göre, Pushd için 2024 pazar heyecanı sırasında başarılı olabilirse 25X’lik bir artış potansiyeli öngörmektedirler bu hedeftir proje geleceği belirsiz olduğundan herhangi işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Pushd tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?