Cardano (ADA) Uykusundan Uyanıyor Mu? İşte Fiyat Hedefleri/Giriş Fırsatları!

0
Cardano (ADA) Uykusundan Uyanıyor Mu? İşte Fiyat Hedefleri/Giriş Fırsatları!

Kripto topluluğu tarafından geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun (ADA) nihayet aylarca süren bir kış uykusundan uyanıyor olabileceğini söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, kripto analisti Michaël van de Poppe 162.000 YouTube abonesine Cardano’yu çevreleyen hype ve olumlu duyarlılığın “uyandığını” söyledi.

“Cardano’yu çevreleyen momentumun veya gerçek hype’ın devam ettiğini görebiliriz. Peki, Cardano’ya yatırım yapmak istiyorsanız nelere dikkat etmelisiniz?

Kripto analisti daha sonra ADA’nın rallisine devam etmeden önce destek bulabileceği birkaç önemli fiyat bölgesini de listeliyor.

“Bence başka bir tetikleyiciye sahip olmak için bu direnç bölgesini [yaklaşık 1,31 dolar] kırmamız çok önemli. Bu nedenle, ilki bu bölgede bulunan [1.31] potansiyel bir long pozisyona bakıyoruz. İkinci seviyemiz ise, bu seviyede [1.55 dolar] direnci desteğe çevirirsek, konsolide olursak ve orada [1.28] temelli bir tetikleyici elde edersek oluşuyor. Bu, düşünebileceğimiz ikinci giriş bölgesi.”

Van de Poppe, Cardano nerede destek bulursa bulsun uyuyan devin önemli kazanımlar elde edeceğini tahmin ediyor.

“Ardından bir sonraki hedef bölge olarak 2,00 dolara, hatta Cardano’nun bir sonraki hedef bölgesi olduğu için potansiyel olarak 2,33 dolara kadar bir ralliyi hedeflemeye başlayabiliriz.”

Cardano, yazı yazarken gün içinde yüzde 10 artışla 1,50 dolardan işlem görüyor, ancak hala Eylül 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık yüzde 50 altında işlem görüyor. Ancak buna rağmen aylardır güneye doğru bir fiyat hareketi sergileyen ADA, son yedi günde yüzde 30’un üzerinde arttı.

Cardano geliştirme firması olan Input Output Hong Kong (IOHK), yakın zamanda ağı 2022’de ölçeklendirme planlarını ve bunları nasıl gerçekleştireceklerini duyurdu. Firmanın hedeflerinden biri, platforma ana zincire bağlı ayrı blok zincirler olan yan zincirler eklemek ve birbirleri arasında varlıkların transferine izin vermekti.

“Varlıklar gerektiğinde zincirler arasında taşınabilir. Tek bir ana zincir, kendisine bağlı, tamamen farklı şekillerde çalışabilen, birlikte çalışabilir birden fazla yan zincire sahip olabilir.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın