Ana Sayfa Koinler Cardano (ADA) Cardano (ADA) Şimdi de Bu Dönüm Noktasına Ulaştı! Peki Fiyatı Nasıl Etkileyecek?

Cardano (ADA) Şimdi de Bu Dönüm Noktasına Ulaştı! Peki Fiyatı Nasıl Etkileyecek?

0

Cardano (ADA), Pazar günü erken saatlerde stake eden cüzdan sayısında 1 milyonluk dönüm noktasına ulaştı. Bu yılın Eylül ayında piyasaya sürülen ve çokça beklenen Alonzo hardfork’undan sonra, bu, Proof of Stake blok zinciri için ilk önemli kilometre taşıydı. ADA staking’inin artan popülaritesi, Cardano’nun Defi ekosistemindeki artan etkisini vurguluyor. Kurucu Charles Hoskinson, dönüm noktasını stake cüzdan istatistiklerinin ekran görüntüsü ve aktif havuzların sayısı ile birlikte Twitter takipçileriyle paylaştı.

“Başardık.”

Eylül ayında piyasaya sürülen Alonzo hardfork, akıllı sözleşme desteği ekleyerek DeFi’de birçok yeni olasılığın önünü açtı. Eleştirmenler, bu sektöre geç girişi nedeniyle Cardano’nun DeFi piyasası üzerindeki etkisi konusunda şüpheci olmaya devam etti, ancak Hoskinson, odak noktalarının işe yaramaz bir ürün yapmaktan ziyade güvenilir bir ürün oluşturmak olduğunu savunmaya devam etti. Bunlara rağmen Cardano, artan sayıda staker ve Dapp desteği ile DeFi ekosisteminde hızla kendisine bir isim yaptı.

Cardano ayrıca ilk merkezi olmayan borsası Sundae Swap’ı bugün ilerleyen saatlerde piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve ekip, geliştiricileri ve kullanıcıları, DEX ana ağda piyasaya sürüldüğünde sağlam/güçlü bir ürün haline getirmek ve bunları düzeltmek için potansiyel hataları bulmaya teşvik ediyor.

“DEX bazı hatalar içeriyorsa şaşırmayın. Sundea Swap ekibi, bunlardan bazılarını bulmanız için sizi teşvik ediyor. Bunun erken bir DApp yazılımı olduğunu ve henüz Cardano’nun DeFi’nin ilk aşamalarında olduğunu unutmayın. Test ağları, deneyimi yinelemenin ve geliştirmenin önemli bir parçasıdır.”

Cardano’nun Yükselen DeFi Popülaritesi ADA Fiyatına Yardımcı Olabilir mi?

Cardano’nun artan DeFi popülaritesinin ve blok zincirindeki artan geliştirme faaliyetlerinin fiyat üzerinde hiçbir etkisi olmadı. Alonzo yükseltmesi öncesinde, ADA fiyatı 3.10 dolarlık yeni bir zirveye ulaştı ve çoğu kişi, Ethereum’a benzer şekilde, başarılı güncellemeden sonra fiyatın daha da yükselmesini bekliyordu. Bununla birlikte, diğer altcoinler tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya devam etse bile, ADA fiyatı düşmeye devam etti.

Cardano (ADA) şu anda son 24 saatte yüzde 4’ün üzerinde bir düşüşle 1,32 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son piyasa çöküşü sırasında kilit destek seviyesi olan 1,60 doları kaybetti ve şimdi genel piyasa toparlanmasının ortasında ivme kazanmaya çalışıyor. Cardano taraftarları, platformdaki artan gelişmenin henüz fiyatlara yansımadığına ve bu durumun bir kez gerçekleştiğinde ADA’nın yükseliş yollarına geri döneceğine inanıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın