Cardano (ADA) Kurucusu, ADA’nın Coinbase’de Listelenmesi Hakkında Konuştu!

Coinbase, Cardano’nun kripto para birimi ADA’nın artık hem IOS hem de Android işletim sistemleri için mevcut olduğunu attığı bir tweet’te belirtti.

Charles Hoskinson, U.Today ile yapılan basın açıklamasında, Cardano blockchain’i ve topluluk için önemli olan dönüm noktasını vurguladı.

ADA Coinbase’e Eklendi

Cardano (ADA) geçtiğimiz günlerde Coinbase Pro’da yayına girdi ve 1.88 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. (Binance ile kıyaslandığında %30’un üzerinde prim ile işlem görmekte.)

ADA artık Coinbase tarafından çalıştırılan her iki mobil işlem uygulaması içerisinde de mevcuttur. Amerika Birleşik Devletleri merkezli büyük kripto borsası aracılığı ile ADA şu anda 100’en fazla ülkede 43 milyondan fazla kişiye hizmet vermekte.

ADA, Bitcoin ve belli başlı fiat para birimleri; USD, GBP ve EUR ile işlem görmekte.

Yazı sırasında ADA, CoinMarketCap’e göre 1,26 dolardan el alım-satım işlemi görmekte.

ADA, IOHK’nın (Cardano’nun arkasındaki şirket) gelecekte kullanmayı planladığı, borsanın Rosetta açık standardı aracılığıyla Coinbase’e entegre edildi.

Charles Hoskinson Malum Dönüm Noktasından Bahsediyor

Coinbase, Cardano blok zinciri büyümeye ve işlevselliğini genişletmeye devam ederken ADA’yı listeledi.

Şu anda akıllı sözleşmeler, yerel varlıklar ve hisseler eklemekte. 1 Mart tarihinde platform üzerinde “Mary” yükseltmesi yapıldı.

Ethereum’un kurucu ortağı ve IOHK’nın kurucusu Charles Hoskinson, Coinbase’in ADA listesini, Cardano’nun önemli bir parçası olarak nitelendirdi. Çünkü bu kripto para ilk kez bu kadar fazla kişiye sunuluyordu.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.