Cardano (ADA) Kârlı Bir Ticaret Sunuyor Olabilir mi?

0
Cardano (ADA) Kârlı Bir Ticaret Sunuyor Olabilir mi?

Cardano (ADA) fiyatı uzun süreli bir sessizliğin ardından Nisan ayının ortasında bir hareketlilik göstermeye başladı. Yükselen bir teknik model içinde yer alan grafik, Cardano ağındaki ilginin yeniden artmasına yardımcı oldu. Bu ilgi, ilerleyen zamanlarda bir kazanç sağlayabilir.

cardano

Cardano fiyatı aslında Nisan ayının başında bambaşka bir senaryoyla hareket edecek gibi görünüyordu ancak tüm beklentiler boşa çıktı. 4 Nisan tarihinde 2,4 doları gösterdikten sonra fiyatta %25’lik bir düşüş yaşandı ve beklentileri karşılayamadı. Fiyatın 1 dolarlık seviyenin altına gerilemesiyle birlikte satış baskısı arttı. Bununla birlikte, boğalar son birkaç gün içinde hareketlenmeye başladı. Fiyat, saatlik grafikte teknik bir yükseliş modeli ile hizalanarak 0.98 dolarda üç zirve oluşturdu. Model, ileride olumlu fiyat hareketi olasılıklarını göstermektedir.

Bu arada, RSI ve Yönlü Hareket Endeksi gibi teknik göstergeler de iyimser bir tablo çizmeye devam ediyor. Her iki ölçüm de Cardano’nun büyük olasılıkla kısa vadeli alıcılar için karlı olacağını gösterdi.

Grafiklerde görünmeyen ancak oldukça önemli olabilecek kilitlenmiş toplam değer (TVL) ise son iki hafta boyunca düzenli şekilde azaldı. Bu senaryo ise nihayet sona ermiş olabilir. Yaşanan değişiklik, büyük ölçüde Cardano’nun ana ağı WingRiders‘da başlatılan merkeziyetsiz değişim nedeniyle geldi. Sadece 48 saat içinde, WingRiders’ın bireysel TVL’si yaklaşık %9000 artarak 570 bin dolardan 49 milyon dolarlık değere yükseldi.

Ayrıca, Cardano’nun ağ etkinliği, 2021 Aralık ortası seviyelerinde ortalama saatlik aktif adres sayısı ile acil bir engel oluşturmadı. Özellikle, aynı dönem Cardano yatırımcılarına yaklaşık %30 getiri sağladı.

Cardano (ADA) Fiyat Stratejisi

Trader’lar 1 dolarlık seviyeyi bekleyebilir veya orada bir alım emri oluşturabilir ve 11 Nisan’ın en yüksek seviyesi olan 1,07 dolarlık seviyede bir kâr alabilir. Bununla birlikte, ADA fiyatı önceki düşük salınımının altına düşerse dikkatli olunmalıdır. Stop-loss 0,92 dolarda tutulabilir. Ticaret kurulumu 0.88 risk/ödül oranı taşıyordu. Bu nedenle, şu anda karlı bir ticaret fırsatı sunuyor gibi görünmüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın