Cardano (ADA) Fiyatında Beklenen Kırılma Gerçekleşecek Mi?

0

Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.49 dolar’a ulaştıktan sonra bir kırılma yaşadı ve şu an konsolidasyon aşamasında. 1 dolar desteği, boğaların toparlanmasına izin verdi. Bunun yanında fiyat grafiğinde oluşan bir model, ADA’nın kritik bir kırılma noktasına yaklaştığını gösteriyor.

4 saatlik grafikteki simetrik bir üçgen modelinin oluşumu, fiyatı 2 dolar’a ulaştırabilecek potansiyel bir kırılmaya işaret ediyor. Söz konusu model trend çizgilerinin birleştirilmesiyle oluşturulur.Aşağıda modeli daha iyi görebilirsiniz.

Şu anda Cardano’nun üçgenden bir çıkış yapması ve ardından %68’lik bir artışla 2 dolar’a çıkması bekleniyor. Ayrıca, 50 Basit Hareketli Ortalamanın (SMA) üzerinde işlem yapmak, yükseliş görünümünü doğrulayacaktır.

Bunun yanında IntoTheBlock’a göre, Cardano şu anda azalan ağ büyümesiyle mücadele ediyor. Başka bir deyişle, yeni oluşturulan adreslerin sayısı 20 Şubat’ta yaklaşık 73.000’e ulaştığından bu yana azalmakta. Yazının kaleme alındığı sırada, ADA’ya katılan adres sayısı yaklaşık 18.000 ve bu da %75’lik bir düşüşü temsil ediyor.

Yavaş veya azalan bir ağ büyümesinin düşüş sinyali olduğunu belirtmekte fayda var. Düşüş, normal token girişi ve çıkışına müdahale eder. Aynı zamanda, ana akım benimsemenin azaldığını ve dolayısıyla hem fiyatı hem de ağ büyümesini engellediğini gösterir. Ağ büyümesindeki düşüş, kırılmayı geciktirebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın