Cardano (ADA) Fiyat Analizi: ADA Alıcı Bulamadığı için Düşmeye Devam Ediyor

0
Cardano (ADA) Fiyat Analizi: ADA Alıcı Bulamadığı için Düşmeye Devam Ediyor

Cardano (ADA) fiyatı bir süredir istediği yükselişi yakalayamaz hale geldi. Ayılar bir süredir satış yaparken, Cardano fiyatı, hakim grafik modelinde ‘düşüş trendine’ devam edecek gibi görünüyor. Teknik bir gösterge ‘yerel bir tepe’ sinyali verdi ve bu da momentumun aşağı yöne doğru döndüğünü gösteriyor.

ADA sürekli olarak daha düşük en yüksek ve en düşük en düşük seviyeleri kaydettiği için Cardano fiyatı günlük grafikte ‘azalan paralel bir kanal’ oluşturdu.

Genel piyasa duyarlılığını ölçen The Arms Index (TRIN), satıcılarda alıcılara göre önemli bir artış olduğunu ve bir satış baskısı olduğunu gösteriyor. Momentum Ters Çevirme Göstergesi (MRI), 20 Ocak mumunda yerel bir tepe sinyali vererek düşüş tahminlerini güçlendirdi.

Cardano (ADA) fiyatı için ilk destek seviyesi 23 Haziran’ın düşüğü 1,10 dolarda yer alıyor. Satış baskısı artmaya devam ederse, ADA, geçerli teknik modelin alt sınırını destek seviyesi olarak 1,00 dolarda test edebilir.

Yatırımcılar, Cardano fiyatı yukarıda bahsedilen dayanağın altına düşerse, hakim grafik deseni tarafından verilen düşüş hedefi olan radarda 0,64 dolara doğru %36’lık bir düşüş gerçekleşebileceği ihtimalini aklında bulundurmalı.

ADA öncelikle 22 Şubat düşüğü olan 0.81 dolarda, sonra da 8 Şubat yükseği 0.72 dolarda iki destek daha arayacak eğer bu destek seviyeleri de başarısız olursa, ayılar fiyatı 0.64 dolara kadar geriletebilir.

Bununla birlikte, boğalar düşük performans dönemini tersine çevirmeyi başarırsa, Cardano fiyatı 21 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA), 50 günlük SMA ve yöneten teknik modelin orta sınırının buluştuğu yerde 1,28 dolarda bir dirençle karşılaşacak.

Satın almalardaki bir artış, boğaların Cardano fiyatını, 100 günlük SMA ile aynı zamana denk gelecek şekilde, geçerli grafik modelinin üst sınırına doğru 1.61 dolar dan daha yükseğe çıkmasını sağlayabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın