Ocak 1, 2022

Cardano (ADA), Ethereum 2.0’ın En Güçlü Rakiplerinden Birisi Olabilir – İşte Nedeni!

Kripto dünyasında Ethereum katili olarak tanınan Cardano (ADA), 2022 yılında kripto para dünyasındaki gücünü pekiştirmek istiyor. Cardano planlamalarına göre, ağın sahip olduğu akıllı sözleşmeler, Ethereum ağındaki akıllı sözleşmelerden daha yüksek işlevsellik sunma önceliği olacak.

Uzmanlara göre Cardano, Ethereum’un ikinci nesil altyapısını alıp geliştirmiş durumda. Analistler ise, Cardano’da yükseliş görünümüne sahip ve altcoin fiyatında bir ralli öngörüyor.

Cardano, 2022 yılı için “genişleme” planlarını hali hazırda yayınladı. Cardano’nun, Silikon Vadisi’nin kripto para birimi algısını değiştirmesi bekleniyor. Cardano’nun genişleme planları, tokenin fiyatını yükselterek zincir üzerindeki etkinliğini artırabilir.

Uzmanlar, Ethereum katilinin 2022’de toparlanabileceğine inanıyor

Cardano ağının kurucusu Charles Hoskinson, yakın tarihli bir YouTube videosunda altcoinin hızlı büyümesini vurguladı. Bu, altcoin fiyatı için bir yükseliş hikayesini körükledi. Hoskinson şunları kaydetti:

“Keyfi insan gruplarının teyitçi olduğu ve neyin meşru olduğuna karar verdiği bir dünyada yaşıyoruz.”

Ethereum ağı, anahtar yükseltme veya “birleştirme”, İş Kanıtı’ndan Hisse Kanıtı’na geçiş için çalışıyor. ETH2.0‘a yolculuk, altcoin yatırımcıları ve sahipleri için anahtar role sahip. Cardano gibi Ethereum katilleri, ağlarında daha hızlı ve daha ucuz işlemler sundukları için ETH ile rekabet etmeye devam ediyor.

Uzmanlar, Cardano’nun Ethereum’un ikinci nesil altyapısını alıp yükselttiğine inanıyor. İyileştirmeler, Cardano’yu akıllı sözleşmeler için daha verimli ve uygulanabilir hale getiriyor.

@GertvanLagen takma adıyla tanınan bir kripto analisti, Cardano fiyatını değerlendirdi. Analist, Cardano’nun önemli bir destek bölgesinin altında olduğuna inanıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Fxstreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.