Büyük Duyuru Gelen Meme Coin’e Bu Bankadan Destek!

0
Büyük Duyuru Gelen Meme Coin'e Bu Bankadan Destek!
  • Kripto topluluğunun en popüler meme kripto para birimi artık Almanya merkezli bir finansal hizmetler sağlayıcısı/online banka tarafından destekleniyor. Platform ayrıca Shiba Inu (SHIB) topluluk üyeleri için çifte para iadesi ve ödül programı gibi özelliklerden de bahsetti, işte ayrıntılar.

Almanya merkezli finansal hizmet sağlayıcısı Vivid Money, Shiba Inu’ya (SHIB) olan desteğini açıkladı. Platformun resmi Twitter hesabından yaptığı bir açıklamada platform, Shiba Inu’nun platformunda kullanıma sunulmasının yanı sıra, Shiba Inu topluluk üyeleri için çifte para iadesi ve ödül programından da bahsetti.

Shib topluluğu odaklı bir Twitter hesabı olan ve Shib geliştirme ekibinin bir üyesi olan Shibainuart da bu hamle sonucunda nelerin gerçekleşeceği konusunda topluluğa bilgi vermişti:

“Dün @vivid_en ile harika bir sohbet ettim ve Visa Card’a kaydolan #SHIB AB topluluğu için özel olarak harika bir kart teklifi sunuyorlar. Ayrıntıları ve bağlantıyı birazdan burada paylaşacağım. SHIB’i kendi platformlarında listelenen varlıklarından biri olarak da satın alabilirsiniz.”

Bitcoinblack artık SHIB’i destekliyor

Ancak SHIB ile ilgili iyi haberler burada bitmedi. Bir topluluk üyesine göre dünya çapında 10.000 üyeye özel bir VIP kripto para kredi kartı olan bitcoinblack’in artık Shiba Inu’yu (SHIB) desteklediğini duyurdu. Kart sahibinin kripto para birimleri ile güvence altına alınan kart, lüks mal ve hizmetlerin yanı sıra benzersiz üyelere özel deneyimler dünyasına açılan bir kapı olarak kabul edilir. Topluluk üyesi de yaptığı bir paylaşımda kart hakkında bilgi verdi:

“Visa bitcoinblack kredi kartı artık SHIB token’ı da destekliyor! Bu özel limitsiz VIP kartı başlangıçta yalnızca Bitcoin içindi, ancak artık Shib token ve diğer büyük kripto para birimleri için de destek eklendi.”

Bitcoinblack premium kredi kartı, üyelerin Bitcoin’lerini ve Shiba Inu da dahil olmak üzere diğer büyük kripto para birimlerini harcanabilir paraya dönüştürmelerine olanak tanır. Visa’nın dünya çapında kabul edildiği her yerde kullanılabilen kartın üyeleri için herhangi bir harcama kısıtlaması bulunmamaktadır.

Shiba Inu ekibi dördüncü ekosistem token’ı olan “TREAT”i tanıtıyor

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba Inu topluluğuna “söyleyecek çok şeyi” olduğu için kısa süre önce yeni bir medium gönderisi yayınlamıştı. Gönderide, SHIBARIUM-Layer-2 Solution, SHI, stabilcoin, Metaverse ve çok daha fazlası beklenen Shiba Koleksiyon Kart Oyunu dahil Shiba Inu ekosistemindeki tüm projelerin ilerleme ayrıntılarını ele aldı ve beklentilerini dile getirdi.

Shiba Inu, en son topluluk teklifinde BONE basımını 230 milyonda durdurmak için bir oylama başlatmış ve bunun sonucunda “BONE” yerine yepyeni bir ShibaSwap ödül token’ı olan TREAT’in piyasaya sürülmesine karar verildi.

Maksimum BONE arzı 250 milyon ile sınırlandırılmıştır. Son zamanlarda Topluluk, 230 milyonda BONE basımını durdurmayı ve kalan 20 milyon BONE’u Shibarium içindeki doğrulayıcılar ve süreçler için ayırmayı teklif etmiti. Bunun ardından insanların kafasında oluşan “Herkes için ödüller için ne olacak?” sorusuna ise geliştirici şu yanıtı verdi:

“[İşte] bunun için artık Treat token var.”

Kusama sözlerine, yepyeni ödül token’ının “sadece bu amaca hizmet etmekle kalmayacağı, aynı zamanda Metaverse ve Shiba Koleksiyon Kart Oyununun blok zinciri versiyonu ve ayrıca SHI’ye dengesine katkıda bulunmak için ödüller sağlamaya yardımcı olacağı” şeklinde devam etti.

TREAT token‘in geliştirilmesini ademi merkeziyetçiliğe doğru “büyük bir adım” olarak nitelendiren Shytoshi; topluluğa, TREAT tokenomiklerinin Shiba Inu sahiplerini hayal kırıklığına uğratmayacağına dair güvence verdi. Bununla birlikte, Shiba Inu ekosistemine sadık olan ve Shiba Inu ekosistemini koruyarak ve büyüterek projeye güven oluşturmak için çaba sarf eden en sadık Irk üyeleri için sınırlı bir TREAT kaynağı ayrılacağını da sözlerine ekledi.

SHIB’nin baş geliştiricisi, TREAT token geliştirilmesiyle ilgili olarak, geliştirme ekibinin ekosisteme başka bir token eklemek için acele etmek istemediği” ve “kullanım durumunun iyice tanımlanmış ve özetlenmiş olması gerektiği için TREAT tokenin geliştirilmesinin sessizce yapıldığını belirtti.

Shiba Inu’nun yerel kripto para birimi SHIB, yüzde 2’nin üzerinde bir artışla yazım sırasında 0,00001043 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın