Büyük Çekiliş!

0
466

Merhaba! Değerli okuyucularımız, bildiğiniz üzere KoinFinans ekibi olarak uzunca bir süredir kripto paralar başta olmak üzere ekonomi ve blockchain teknolojisi ile ilgili haberler yapmaktayız. Bu süreçte, sizlerle düzenli ve sürekli olarak güncel haberleri paylaşmaya çalıştık. Öncelikle paylaştığımız bu haberlere karşı göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.

Bu ilginin bir nebze de olsa karşılığını verebilmek adına, sizler için çekiliş düzenlemeye karar verdik. “En iyi yatırım kişinin kendine yaptığı yatırımdır” düşüncesinden hareketle sizlere Udemy eğitim seti hediye etmeye karar verdik. Çekiliş ile bir hafta içerisinde 5 kişiye kripto para analisti Selcoin’in “Altın Kapının Anahtarı Bitcoin ve Temel Seviye Teknik Analiz” eğitim paketini hediye etmek istiyoruz.

Selcoin, bilindiği üzere sosyal medya platformları üzerinden görüşlerini paylaşan ve ülkemizde oldukça popüler olan bir kripto para analisti. Biz de zaman zaman sitemizde kendisinin değerli görüşlerine yer veriyoruz. Kripto para sektörüne dair hatalı ya da eksik bilgilerinize ışık tutması adına bu eğitim setinin yararlı bir hediye olacağına karar verdik. Çekiliş sonucu kazanan kişilere Udemy üzerinden kitabın PDF formatı ve Temel Teknik Analiz Eğitimi ulaştırılacak.

Bir hafta içinde sonuçlanacak çekilişe katılmak ise oldukça kolay. Aşağıda bulunan Twitter sayfamızdan bizi takip etmeniz ardından da bu haberin olduğu tweeti Rt etmeniz yeterli.

Twitter sayfamız: https://twitter.com/KoinFinans

Udemy eğitim seti: https://www.udemy.com/course/selcoinkitap/

Çekiliş 25 Mayıs Pazartesi günü sonlandırılacak. Çekiliş sonucu ise aynı günün gecesinde sosyal medya hesaplarımızdan açıklanacaktır. Sizlerden bir talep geldiği takdirde, çekilişin saydam olması için çekiliş anı fotoğraf ve videolar ile paylaşılacak. Bol şans!

Not: Çekilişteki paketin içeriği şu şekildedir: Başlangıç seviyesindeki yatırımcı adayları için temel seviyede destek nasıl çizilir, direnç nasıl bulunur? RSI ve MACD indikatörleri ne işe yarar? En temel indikatörler ile analizleri nasıl takip edebilirsiniz. Hangi yöntemleri kişiselleştirebilirsiniz? Analizlerde yön tayini nasıl yapılır sorularına cevap olacak Temel Seviyede Teknik Analiz Eğitimi. Burada özellikle başlangıç seviyesindeki yatırım meraklılarının ürünler neye göre ve nasıl takip edilebilir sorularına cevap bulması amaçlanıyor. Bunun yanında Altın Kapının Anahtarı Bitcoin Kitabı pdf formatıyla yer alıyor. Başlangıç seviyesindeki yatırımcılar için harika bir kaynak olan Altın Kapının Anahtarı Bitcoin Kitabı dijital ortamda. Ek olarak temel seviyede teknik analiz hakkında bilgilere vakıf olarak bu iki kaynak ile kendinize iyi bir temel inşa edebilirsiniz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın