Bu Trend Meme Coin Piyasaya Fark Atıyor!

0
Bu Trend Meme Coin Piyasaya Fark Atıyor!
  • Pazarın geri kalanı suyun üzerinde kalmaya çalışırken Baby Doge Coin etkileyici kazançlar elde etti. İşte nedeni;

Tüm piyasa, son günlerde yaşanan aşırı olumsuz olaylar nedeniyle üzerine çöken ağır yükün altından kalkmaya çalışırken, popüler memecoin DOGE’un klonu olarak Dogecoin topluluğu tarafından oluşturulan bir kripto para birimi olan Baby Doge Coin (BABYDOGE) ivme kazanarak kendisini pazarın kalanını geride bırakmayı başardı.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, 15-16 Haziran arasındaki 24 saat boyunca, trend meme coin Baby Doge fiyatı neredeyse yüzde 23 büyüme gösterdi. Belirli bir düzeltme yaşamasının ardından popüler meme coin büyümenin bir kısmından vazgeçmiş olsa da token 15 Haziran’daki dip seviyesinin hala yüzde 10 üzerinde işlem görüyor. Peki kripto para piyasasındaki şiddetli fırtına sırasında yatırımcıları BabyDoge’u bu kadar aktif bir şekilde satın almaya iten neydi? Yoksa kurnaz bir piyasa yapıcı, coin’in alternatifleri SHIB ve DOGE ile birlikte çökmesini mi engelledi?

baby doge fiyat analizi

BabyDoge fiyatı arttırmak için mücadele veriyor

Aslında, BabyDoge için başarılı dönem, token’ın NOWPayments ve Switchere platformlarını kullanarak ürünler için ödeme yapmak amacıyla kullanılabilecek geçerli bir varlık haline gelmesiyle bir hafta önce başladı. Ardından, 15 Haziran’da BabyDoge’un BNB Chain ağındaki en aktif olarak kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline geldiği ve kripto para balinaları tarafından en çok satın alınan ilk 10 madeni para arasında dokuzuncu sırada yer aldığı bildirildi.

Bunun yanı sıra, Shiba Inu’ya benzer şekilde, BabyDoge topluluğu son zamanlarda dolaşımdaki arzı azaltmak için meme kripto para birimlerini aktif olarak yakmaya da devam etti. Yakında “50 Katrilyonluk Yakım Partisi” gerçekleştireceklerini duyuran meme coin’de 14 Haziran’da ise Baby Doge fiyatı düşüşünü fırsat bilen topluluk toplam 2.616.955.024.119 token’lık yakım gerçekleştirdi ve bu işlemlere 2.839 dolar harcadı.

 

BabyDoge’dan Listeleme

Haziran 2021’de kurulan ve en hızlı büyüyen topluluklardan birine sahip olan BabyDoge Coin için oldukça pozitif gelişmelerin yaşandığı bu haftanın son dokunuşu, Singapur’un en büyük merkezi borsası olan Coin Tiger‘da BabyDoge’un piyasaya sürülmesi oldu. Meme token’ın alım satımı USDT ile eşleştirilmiş bir şekilde bugün 16 Haziran’da başladı.

Listelemeyi bir blog gönderisiyle duyuran Coin Tiger BabyDog’u şu şekilde tanımladı:

“Haziran 2021’de piyasaya sürülen Baby Doge Coin, ortalama yatırımcıların kripto ile tanışmasını kendisine görev edinirken, aynı zamanda ihtiyacı olan köpeklerin kurtarılmasına da yardımcı oluyor. Baby Doge, son derece hızlı 5 saniye blok süreleri ve Ethereum’dan daha ucuz gas ücretleri ile Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiştir.”

Tüm haberlerin ve büyük duyuruların kümülatif etkisi, BabyDoge’u pazarın geri kalanıyla birlikte batmaktan kurtarmış ve şimdilik ayakta kalmasına izin vermiş gibi görünüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın