Sponsorlu İçerik
Ocak 11, 2024

Bu Shiba Inu Rakibi, Piyasa Geri Çekilmesinden Etkilenmedi

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, bir Bitcoin ETF’sinin onaylanmasından sonra, çoğu kripto para keskin bir düşüşle karşı karşıya. Shiba Inu %12’den fazla düşerken, Dogecoin gibi rakipleri %13 düşüş yaşadı. Ancak, tüm meme coin’ler bu çöküşten etkilenmedi. İçerik göndericisine göre Meme Moguls 2024’e girerken ön satış fiyatı yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve ön satışında 1.5 milyon dolar topladığı aktarıldı.

Shiba Inu, Olası Bir Bitcoin ETF’ine Rağmen Çöküyor

Geçtiğimiz hafta, Shiba Inu’nun fiyatı %12.78 düştü. Bu düşüş, Shiba Inu ekosistemi genelinde daha düşük aktiviteye yol açtı ve Shibarium’da yapılan işlem sayısı dramatik bir şekilde azaldı. Shiba Inu’nun düşüşü kötüleşirken, uzmanlar Shiba Inu’nun günlük işlem hacminin de düşeceğini öngörüyor. Ancak, balina işlemleri, yatırımcıların meme coin’e yönelik boğa eğiliminde kaldığını gösteriyor.

Hafta sonu, bir Shiba Inu balinası Binance’den 546 milyar SHIB (yaklaşık 9.8 milyon dolar değerinde) çekti. Bu, son zamanlarda gerçekleşen beş balina işleminden sadece biri ve piyasa spekülasyonlarına göre, TRON kurucusu Justin Sun tarafından 2.742 trilyon SHIB’lik bir işlem yapıldı.

Piyasa analistleri bu işlemlerin nedenlerini çözerken, yatırımcılar bunların Shiba Inu hakkında boğa eğilimi gösterdiğine inanıyor. Bu işlemler sırasında oluşturulan bazı tokenlerin toplam SHIB arzını azaltmak için yakılacağı, diğerlerinin ise uzun vadeli büyüme için öz-muhafaza cüzdanlarında tutulacağı tahmin ediliyor.

Bu boğa perspektifi, mevcut Shiba Inu token sahipleri için iyi bir haber, çünkü bu, Shiba Inu’nun değerinin 2024’te artabileceğini gösteriyor. Bunu göz önünde bulundurarak, Shiba Inu, gelecek 12 ay içinde önemli getiriler sunabilir ve geçen yılın %8.67’lik büyümesini aşabilir.

Meme Moguls Piyasa Geri Çekilmesine Rağmen Gelişiyor

İçerik göndericisine göre Meme Moguls, kripto piyasasının son düzeltmesine rağmen gelişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta, Meme Moguls ön satış sırasında 1.5 milyon dolar toplayarak yeni bir kilometre taşı elde etti ve erken yatırımcılar arasında yeni bir heyecan dalgası yarattığı iddia ediliyor.

Ekibinin aktardığına göre projedeki oyna-kazan kripto para oyunu, meme coin ve memeler dünyasını yatırım yapmakla birleştiriyor. Yenilikçi pazar yeri, oyuncuların bir meme hisse senedi piyasasında portföyler oluşturabilecekleri, yatırım hakkında bilgi edinebilecekleri ve yeni gelir akışları yaratabilecekleri bir platform sunmayı hedeflediği aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisinin aktardığına göre Meme Moguls pazar yeri, türünün ilk örneği ve şimdiden popüler olmayı başardığı iddia ediliyor. Meme Moguls, X (Twitter) üzerinde 20.000’den fazla takipçi kazandı ve ön satışının sadece 4 aşamasında güçlü bir topluluk oluşturduğu aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre Meme Moguls’un ana odak noktası, oyunculara yatırım yapmayı öğretmek ve uzun vadeli zenginlik oluşturmalarına yardımcı olmaktır. Geleneksel yatırımlara taze ve çok ihtiyaç duyulan bir bakış açısı sunarak, kullanıcılarına sanal hisse senedi piyasası ticaret oyunlarına yatırım yapma şansı verirken, oyuncuların nakit ödüller ve meme ödülleri kazanma şansını sunacaklarını iddia ediyorlar.

Her oyuncuya portföylerini oluşturmak için 100.000 dolarlık sanal nakit verilecek. Bu portföyün yalnızca %20’si tek bir yatırımda yapılabilecek ve en karlı yatırımcılar oyunun liderlik tablosunda sıralanacak. İlk 20 sıradaki oyuncular daha sonra aylık bonuslar kazanacağı iddia ediliyor.

Toplam $MGLS token arzının %60’ı Meme Moguls ön satışı sırasında satılacak ve bir şanslı yatırımcı, her ön satış aşaması tamamlandıktan sonra 10.000 dolarlık bir ödül kazanacağı iddia ediliyor. Tokenler şu anda 0.0027 dolar fiyatla mevcut ve ekibine göre projenin başlamasından bir yıl içinde 0.19 dolara ulaşması bekleniyor. Proje yeni olduğundan geleceği belirsizdir, herhangi bir işlem yapmadan önde detaylı araştırmanızı yapınız.

Meme Moguls tokeni incelemek tıkayın.

X sosyal medya hesabı

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Meme Moguls
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?