Nisan 28, 2022

Bu Proje Patlamaya Hazır, İşte Projenin Detayları

Kripto dünyasında bazı projeleri erken dönemde yakalamak ve kısa sürede yüksek kazançlar elde etmek aslında herkesin en büyük hayallerinden birisi. Erken dönem projeleri arama ve bunları paylaşma temalı bir kripto trader’ı olan Joe Parys ise gelecekte oldukça büyük kar ettireceğine inandığı bir kripto projesini paylaştı.

Infinite Arcade (TIC)

Infinite Arcade (TIC), mobil oyun endüstrisini metaverse‘e taşımak için Web 3’ü kullanan bir platform olarak tasarlandı. Oyuncuların en sevdikleri mobil oyunları oynarken bir yandan da gelir elde etmelerini amaçlayan proje bu konuda iddialı.

“Tek bir oyun üzerinden kurgulanan diğer oyna & kazan projelerinin aksine, Infinite Arcade binlerce, belki de milyonlarca oyunu tek bir oyunda birleştirmeyi amaçlayan bir platform kurmak istiyor. Bu tek platform, tek ekonomi, milyonlarca oyun ve sonsuz eğlence anlamına geliyor. Bunu çok sayıda oyun içeren fiziksel bir arcade olarak düşünün, ancak hepsinde aynı ödülü kazanırsınız.

Oyuncular, bu oyunlara erişmek için IA isimli websitede bir oyuncu NFT’si satın alarak, erişim kazanabilir. Oyuncu NFT’leri, platformda oynama ve kazanmanın kilidini açmak için erişim anahtarları görevi görmektedir. Genesis Gamer NFT’lerinin ilk iki grubu hızla tükendi ancak listelemenin 3. serisi için talep toplama hızlıca başlatıldı.”

Yaklaşık bir ay önce piyasaya sürülen proje, yakında yayınlanacak 200 oyun ve 15 canlı oyunda kullanılacak TIC token kazanmayı aktif etmişti. Bir aylık sürenin böylesine büyük bir proje için oldukça kısa olduğunu belirtmek mümkün, eğer proje ilginizi çektiyse hala incelemek ve doğru stratejiyi belirlemek için zamanınız var.

Infinite Arcade, yaklaşık 3 milyar oyuncudan oluşan devasa bir pazara sahip olan mobil oyunlara odaklanmış durumda. Ayrıca yaklaşık 15.000 stüdyosu olan Coda ile ortaklık kurduklarını açıkladılar ve bu ortaklık ile daha fazla oyuncuyu platforma çekmeyi amaçlıyorlar.

Oyunlarda faaliyet gösteren büyük topluluk ve grupları da es geçmeyen şirket, hali hazırda 10 milyon oyuncuya ulaşabilecek kapasitede anlaşmalar yaptılar.

Projede yer alan oyunların bazıları aslında mobil uygulama olarak aktif ve oynanabilir halde. Bu nedenle proje oyunları piyasaya sürmek için çok fazla beklemek zorunda değil. Bir yandan eski oyunlarını projeye dahil ederken diğer yandan da yeni oyunlara odaklanabilirler.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AMB Crypto


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.