Bu Popüler Altcoin Patlamaya Hazır: Analist Açıkladı!

0
Bu Popüler Altcoin Patlamaya Hazır: Analist Açıkladı!

Topluluk tarafından geniş çapta takip edilen bir kripto analisti olan Michaël van de Poppe, üç popüler altcoin’i takip ediyor ve bu altcoin’lerle ilgili potansiyel giriş noktaları ve fiyat hedeflerini paylaşıyor.

Koinfinans.com olarak aktardığımız üzere, Trader 612.700 Twitter takipçisine, popüler proof-of-stake blok zinciri Cardano’nun (ADA) 0,50 doların biraz üzerinde önemli bir testle karşı karşıya olduğunu ve bunun geçmesi halinde ADA’nın 0,63 dolara kadar çıkabileceğini söyledi.

“0,507 – 0,51 dolarlık alanı temizleyebilirse sağlam ve patlamaya hazır görünüyor.

Long’lamak isteyecek olsaydım, burada sert bir ret ve 0,46 dolar civarında bir test ilginç bir senaryo olurdu.

Aksi takdirde, 0,51 ABD Dolarındaki bir dönüş sonucu; 0,535 ABD Doları / 0,63 ABD Doları / 0,63 ABD Dolarına doğru ilerleyebilir.”

Cardano analizi

Yazma zamanında, Cardano analistin dikkat çektiği seviyenin aşağısında ve son 24 saatte yaklaşık yüzde 2’lik bir artışla 0,49 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Chainlink

Analistin listesinde bir sonraki sırada ise merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) bulunuyor. Poppe, eğer düşen piyasa fiyatları bir higher low’a (HL) işaret ediyorsa, uzun bir zaman diliminde bu altcoin‘e girmek için bir fırsat arayacağını söylüyor.

“Gri alanı ve/veya 8 doları çevirene kadar bunda long pozisyon almakla ilgilenmiyorum.

Genel olarak, eğer piyasalar düzeltme yapıyor ve bir HL’nin gerçekleşmesini bekliyorsa, potansiyel bir long giriş için bir onay arayacağım ve ardından grafiğin 8 dolar ve/veya 9,25 dolara doğru oynamasını bekleyeceğim.

Chainlink analizi

Chainlink, günde 7,35 dolarlık bir talep fiyatıyla yüzde 4’ün üzerinde bir artışla yeşilden işlem görüyor.

Verasity

Yatırımcının radarındaki son token, yeni nesil video paylaşım protokolü Verasity’dir (VRA). Van de Poppe, kripto para biriminin fiyat grafiğinde bir lower low’un göründüğü ancak buna karşılık gelen göstergenin bir higher low gösterdiği bir metrik olan olası bir bullish divergence‘a (yükseliş sapmasına) dikkat ettiğini söylüyor.

Bu durum, ayıların güç kaybettiğini ve boğaların piyasayı yeniden kontrol etmeye hazır olduğunu gösteriyor, genellikle bir bullish divergence düşüş trendinin sonunu işaret ediyor.

“ Yüzde 90’dan fazla düştüğü için ağır düzeltme yaşıyor.

Burada bir bullish divergence‘in ortaya çıkabileceği daha yüksek zaman çerçevesi destek bölgesi bulunuyor.

Bu, kısa vadeli bir geri dönüş yaşadığımız anlamına gelebilir.

Hedef: 0,01 dolar.”

Verasity analizi

Son 24 saatte yüzde 2’lik bir artış yaşayan Verasity, yazım sırasında 0,0058 dolardan işlem görüyor. Geçen Kasım ayında 0,08 dolardan fazla bir değeri olan VRA, o zamandan beri piyasayı takiben istikrarlı bir şekilde düşmüştü.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın