Ekim 8, 2022

Bu Olursa Kripto Para Piyasası Patlama Yaşar!

Shark Tank programının ünlü yatırımcısı Kevin O’Leary, Bitcoin’in (BTC) mevcut fiyat aralığından çıkmasını engelleyen önemli bir ‘faktör’ olduğunu belirterek, çözüm için gerekenleri açıkladı.

Circle şirketinin de CEO’su olan Kevin O’Leary, Jeremy Allaire ile yeni bir röportaj kaydett. CEO, ABD’li politikacılardan alınacak bir desteğin kripto piyasasına kurumsal sermaye akışını arttırabileceğini ve sonuç olarak bir Bitcoin patlamasına yol açabileceğini düşünüyor.

Bitcoin

“Ayrıca bir şeye daha inanıyorum ve bu sadece stabilcoin düzenlemeleri yapmak. Bu düzenleme çok basit gibi görünse de oldukça kritik bir detay ve kripto para piyasasına etki edebilecek, kurumsal yatırımcıları çekebilecek önemli bir düzenleme. Belki spekülasyon olabilir ancak eğer bu düzenlemeleri sadece stabilcoin’lerle yaparsanız yani onu düzenlerseniz, Bitcoin başta olmak üzere birçok farklı varlığın da değerini arttırabilirsiniz.

Çünkü Bitcoin’de 17.000 – 22.000 dolar aralığında sıkışıp kaldığımız için varsayımda bulunacaklar ve kurumsal destek almazsak bundan asla çıkamayacağız. Sonsuza kadar orada oturacak.”

Yazma sırasında, Bitcoin 19.596 dolardan işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere O’Leary ayrıca, Bitcoin’in benimseme açısından ivmesini kaybettiğine dair işaretler görmeye başladığını da açıkladı.

“Artık bu piyasada bir yorgunluk var. Ve benimsenme eksikliği var, cüzdan eksikliği var. Pek çok şeyin eksikliği var ve şimdi gerçekten öne çıkıyor. İnsanlar, ‘Bunu aşmalıyız’ diyorlar. Devasa bir kütük sıkışması gibi.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.