Mart 27, 2022

Bu Metaverse Coin’e Dikkat: Bitcoin Performansı İyi Giderse Ralli Yaşanabilir!

Kripto topluluğunun yakından takip ettiği bir analist, popüler bir blok zinciri tabanlı oyun ekosistemi ve bir Ethereum rakibi için ralliler tahmin ederken, iki diğer kripto varlığı trader’larına ise dikkatli olmalarını tavsiye ediyor.

Analist bu 2 Altcoin’e karşı temkinli

ApeCoin’in (APE)

Altcoin Sherpa takma ismiyle bilinen trader, 170.500 Twitter takipçisine, Bored Ape Yacht Club’ün (BAYC) kurucuları tarafından yaratılan ve piyasa değeri hızlı bir şekilde 2 milyar doları aşan yeni bir kripto varlığı olan ApeCoin‘in (APE) risk/ödül oranına (R:R) karşı temkinli olduğunu söyledi.

“Daha düşük zaman dilimlerinde yükseliş piyasası yapısı hala bozulmamış/sağlam; Şahsen ben bununla ilgili biraz temkinli davranırdım çünkü R:R’nin bir trade için o kadar da kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.

Yatırım açısından da [çok] pahalı [bence]. Bununla birlikte, bir dip gerçekleşirse satın almayı düşünebilirdim.”

ApeCoin, 17 Mart’ta 7.40 dolar değerleme ile piyasaya sürüldü ve düzeltme yaşamadan önce, önceki gün yüzde 132 artarak 17.17 dolara çıktı. APE yazım sırasında ise 13.85 dolar seviyesinde fiyatlandırılıyor.

Fantom (FTM)

Altcoin Sherpa, kurumsal düzeyde bir blockchain platformu olan Fantom’a (FTM) karşı da temkinli. Analist 19 Mart’ta attığı bir tweet’i yenileyerek; “tam” bir altcoin sezon’u veya altcoin’lerin Bitcoin’den (BTC) önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiği bir dönem beklemediği için yatırımcılara risklerini azaltmalarını tavsiye etti.

“…tekrar dostça bir hatırlatma. 2.70 dolarlık FTM alımınız muhtemelen o seviyeye ulaşması pek olası değil, bir sonraki hamlede kaybınızı kabul edin.”

Yazım sırasında Fantom yüzde 0.4’lük bir artışla 1.38 dolardan işlem görüyor. FTM en son 21 Ocak’ta 2.50 dolara dokunmuştu.

Bitcoin iyi performans gösterirse bu 2 altcoin ralli yaşayacak

The Sandbox (SAND)

Sherpa takma adlı trader daha sonra Ethereum tabanlı sanal dünya The Sandbox‘la (SAND) ilgili görüşlerini de paylaştı. Trader, SAND’ın fiyat hareketinin diğer metaverse oyun coin’i Axie Infinity’ye (AXS) benzediğini söyledi.

“Ay’a çıkmadan önceki AXS’e benziyor. AXS sert bir şekilde pump’lanmaya başlarsa, muhtemelen bazı metaverse ürünlerini satın almayı düşünebilirsiniz; gerçekleşirse bu geride kalan [metaverse coin’lerin] de gerçekten iyi iş çıkaracağını düşünüyorum.”

Son 24 saatte yüzde 1.1’lik artış gösteren Sandbox, yazım sırasında 3,42 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Near (NEAR)

Kripto stratejisti ayrıca, BTC yükselirse ölçeklendirme çözüm protokolü Near’in (NEAR) de 16 doları geçebileceği konusunda oldukça iyimser.

“BTC iyi performans gösterdiği sürece önümüzdeki haftalarda 16 dolar veya daha üstüne çıkacağımızı düşünüyorum.

Bu 2 aydır düşüş yaşıyor, yakında genişleyeceğine inanıyorum.”

Son 24 saatte yüzde 2.4 düşüş yaşayan NEAR, 12,68 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.