Haziran 18, 2024

Bu Meme Coinler Yatırımcılarına Servet Kazandırabilir mi? 40x-50x Roketleme İddasında Bulunan Coinler!


Son güncellenme : 19.06.2024 - 17:07

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre 2024’teki kripto boğa koşusu yatırımcıların dikkatini çekti. Meme coinler büyük kazançlar için potansiyel gösterdiğinden spekülasyonlar yüksek. İçerik göndericisine göre, hangi meme coin’lerin şaşırtıcı bir 40-50 kat getiri sağlayabileceğini araştırıyor. Bazı kripto para birimleri tahmin ediliyor.

CYBRO, Tokenları Ön Satışıyla Etkili Olabilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre CYBRO, kullanıcıların Blast blok zincirinde daha fazla kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir platformdur. Blast, Ethereum (ETH) ve stablecoin’lerde diğer benzer çözümlerden daha iyi getiri sunmasıyla biliniyor. CYBRO’nun ana işlevi, bu tarz işlemlerde başarılı olmak istemesidir. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre CYBRO, tokenlarını ön satışta her biri 0,025 $ fiyattan satılıyor, fakat borsalarda işlem görüp göremeyeceği belirsizdir risk bulunmaktadır. Bu da %140’lık potansiyel bir yatırım getirisi sunuyor. Bir kripto balinasının projeye yoğun ilgi göstererek önemli miktarda CYBRO tokenı satın alabileceği konuşuluyor. Bu ön satış için toplam tokenların yalnızca %21’i mevcut ve yaklaşık 25 milyonu satıldığı aktarılıyor.

>>CYBRO İncelemek İçin Tıklayın<<<

Ekibine göre CYBRO token sahipleri, stake etme ödülleri, özel airdroplar, satın alımlarda nakit para iadesi, ticaret ve borç verme için daha düşük ücretler ve platform içinde bir sigorta programı dahil olmak üzere çeşitli avantajlar elde edecekler. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir, risk bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre CYBRO, Blast ekosistemi içinde ve ötesinde çeşitli yatırım stratejileri aracılığıyla kripto büyümesini desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu stratejiler muhafazakâr yatırımlardan getiri sağlayıp sağlamayacağı konusunda belirsizdir. Platform, verimli kripto işlemleri yoluyla getirileri en üst düzeye çıkarmayı sunabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Gelecekteki güncellemeler arasında chatbot destekli yatırımlar için AIBroker ve merkezi olmayan (DeFi) ve merkezi finans (CeFi) ile entegrasyon yoluyla getirileri optimize etmek için Tek Tıkla Yatırım özelliği yer alabileceği iddia ediliyor.

CYBRO Ön Satışını İnceleyin<<<

Dogwifhat (WIF) Kripto Fiyatına Genel Bakış: Gelecekteki Hareketleri Tahmin Etmek

Dogwifhat (WIF), şu anda $2,24 ile $2,95 arasında değişen fiyatlarla düzeltme aşamasında. Geçtiğimiz hafta fiyatı %12,56, geçtiğimiz ay ise %13,05 oranında düştü. Bu son gerilemeye rağmen, madeni para son altı ayda% 87,70 arttı. RSI değeri 37,67 ve Stokastik değeri 7,68 olup aşırı satımda olduğunu göstermektedir. En yakın destek 1,87 $ seviyesindeyken, direnç 3,29 $ seviyesinde.

Brett (Based) Kripto Fiyatına Genel Bakış: Trendler ve Tahminler

BRETT şu anda 0,13$ ile 0,19$ arasında işlem görüyor. Geçen ay %248,03’lük güçlü bir yükselişin ardından, bir haftalık %17,31’lik düşüşün de gösterdiği üzere ivmesi yavaşladı. Madeni paranın RSI değeri 45,95 olup nötr koşulları gösterirken, 16,42 stokastik seviyesi aşırı satım koşullarına işaret ediyor. MACD seviyesi 0,00’da olan BRETT, düzeltici bir hareket içinde görünüyor. Direnç 0,22 dolar seviyesindeyken, destek 0,09 dolara daha yakın.

Super Trump’ın Fiyat Trendleri: STRUMP’ın Son Hareketlerini Analiz Etmek

Super Trump (STRUMP) 0,01$ ile 0,02$ arasında işlem görüyor ve düzeltici bir hareket gösteriyor. En yakın direnç 0,03 dolar seviyesinde. RSI 37,57’dir ve hafif bir güce işaret etmektedir. Son fiyat değişiklikleri, geçen hafta %23,28’lik bir düşüş gösterirken, geçen ay %295,63’lük güçlü bir artış gösterdi. Altı ay içinde fiyat %180,83 oranında artarak kısa vadeli düzeltmelere rağmen tutarlı büyüme eğilimlerine işaret etti.

Pepe (PEPE) Kripto Fiyatına Genel Bakış

Pepe (PEPE) şu anda $0.00001 ile $0.00002 fiyat aralığında bulunuyor. Geçtiğimiz hafta fiyatı %8,79 düşerken, geçtiğimiz ay fiyatı %14,02 arttı. Uzun vadede, madeni para altı ay içinde% 825,70 arttı. Madeni para, 36,12 RSI ve 7,68 Stokastik ile düzeltici bir aşamadadır ve yukarı yönlü momentum potansiyeli olduğunu göstermektedir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre WIF, BRETT, STRUMP ve PEPE gibi coinler kısa vadede daha az potansiyel gösterebilir. İçerik göndericisine göre, Blast blok zincirinin yerel getiri yeteneklerini kullanan bir kazanç pazarı olmak isteyen geleceği belirsiz CYBRO kripto para piyasasında oyuncu olabilecek mi merak ediliyor.

Cybro tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Cybro
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?