Bu Meme Coin’in Yakma Oranı %190 Arttı, Fiyat Artışı Olacak mı?

Shiba Inu (SHIB), 2022 yılının başından beri kripto piyasalarında ön plana çıkmaya devam ediyor. Ekosistemdeki güncel gelişmelerdem bir tanesi ise Leash Locker özelliğini kullanarak ‘ödül’ dağıtımında bazı ayarlamalar oldu. Böylece SHIB kullanıcıları kazanç elde ederken tamamen ekosistemin içinde kalmaya devam edecek.

Shiba Inu Yakma Oranı Artıyor

Yakımları takip eden Shibburn, yakımları durmaksızın kaydeden bir yapıya sahip. Özellikle, yıllar içinde harcanamayan cüzdanlara gönderilen önemli miktarda etkileyici Shiba Inu token’ı arzdaki dolaşımı azalttı.

En son gelişmede, ikinci en büyük meme coin‘in yanma oranı son 24 saatte neredeyse %190 arttı.

Shiba Inu

Twitter’daki Shibburn hesabına göre, toplam 141.010.050 SHIB token’ı yakıldı. Bu token’lar çıkmaz cüzdanlara gönderildi ve orada kalıcı olarak kilitlendi.

Avrupa’nın en büyük borsası Bitstamp Shiba Inu’yu listelendiğini duyurdu. Kullanıcılar popüler meme coin’i ABD doları ve euroya karşı takas edebilecek. İşlemler şu an yalnızca ‘limit’ seçeneğinde aktif ve 7 Haziran’dan itibaren işlemler başlayacak.

Ayrıca SHIB, futbol dünyasında da adım atmaya devam ediyor. Brezilya futbol kulübü São Paulo FC, Latin Amerika kripto para ticaret platformu Bitso aracılığıyla kripto para ödemelerini kabul etmeye başladı. Diğer token’ların yanı sıra Shiba Inu’yu (SHIB) de kabul etmeye başladı.

Tüm bu gelişmelere ek olarak Ethereum balinaları SHIB tercih etmeye devam ediyor ancak fiyat hala yükselmedi, peki ama neden?

Haber hazırlanırken Shiba Inu %6 düzeltmeye tanıt olmuştu. SHIB 0,00001 dolardan işlem görüyordu. Önemli yükseliş çabalarına rağmen fiyatın düşmesi ilk kez görülen bir gelişme değil.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AMB Crypto


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.