Bu Meme Coin’e Dikkat: Yüklü Alım Listeleme Söylentilerini Tetikledi!

  • Gate io tarafından gerçekleştirilen 492 bin dolar değerinde ve 512.659 token’lık meme coin alımı, listeleme spekülasyonlarını ateşledi.

Resmi Gate.io hesabı tarafından gerçekleştirilen “Listeleme için Oy Yatırma” anketinin ikincisi sona erdi. Ancak Gate.io henüz kazananın kim olduğuna dair herhangi bir açıklama yapmadı.

Buna rağmen Shiba Inu (SHIB) topluluğu, Gate.io’nun iki ayrı işlemde Shiba Inu Ekosisteminin yönetim token’ı olan Bone ShibaSwap’dan (BONE) 512.659 token’lık alım gerçekleştirdiğini fark etti. Bu gelişme de BONE’un sektörün önde gelen kripto para birimi borsalarından birinde listeleneceği konusunda yatırımcıları heyecanlandırdı.

Bu devasa BONE birikimi, Shiba Inu Topluluğu arasında Gate.io’nun platformunda BONE’u listelemek için hazırlandığına dair söylentilere yol açan, borsa tarafından gerçekleştirilen oylama sona erdikten hemen sonra geldi.

Gate.io konuyla ilgili şöyle bir tweet attı:

“Gate.io “Listeleme için Oy Verme 2” sona erdi. Kazanan proje bir sonraki duyuruda açıklanacak.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere gönderiyi takiben, Etherscan.io verilerine göre, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Gate.io geçtiğimiz 24 saat içinde iki farklı işlemde 492.234 dolar değerinde 512.659 Bone ShibaSwap (BONE) biriktirdi. Gate.io, ilk işlemde 82.559 BONE coin, ikinci işlemde ise 430.100 BONE satın aldı.

bone

Bununla birlikte, Gate.io’nun oylamasının kazananı hakkındaki nihai kararını açıklaması gerekiyor. Yüklü biriktirmeye rağmen kripto para birimi borsasının listelemeye kara vereceği coin, oylamanın diğer katılımcıları olan DogeKing (DOGEKING), Revolt (RVLT), Vita Inu (VINU) veya Volt Inu V2 (VOLT) olabilir.

2013 yılında kurulan Gate.io, günlük işlem hacmine göre dünyanın en büyük 10 kripto para birimi borsasından biri olarak kabul ediliyor. Dünya çapındaki 10 milyon kayıtlı üyesine en eksiksiz ve güvenli ticaret deneyimini sunmaya kendini adamış olan borsa, yüksek getiri oranına sahip yüksek kaliteli kripto varlıklarını listelemesiyle ünlüdür. Şu anda Gate.io müşterileri 1400’den fazla dijital para birimi ile trading yapabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : thecryptobasic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.