Bu Meme Coin Sahipleri Zengin Oldu: Yükseliş Devam Edecek Mi!

Beş kripto adresi, bu ay oldukça değişken yeni bir meme coin ticareti yaptıktan sonra toplam bir milyon doların üzerinde bir değeri satın aldı.

Blockchain takipçisi Lookonchain, aynı cüzdanla ilgili beş adresin, tartışmalı “Kurbağa Pepe” memlerinden esinlenen yeni bir token olan 8,87 trilyon PEPE’yi Nisan ayı başlarında yaklaşık 385 dolar değerinde Ethereum (ETH) karşılığında satın aldığını bildirdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere adresler daha sonra ayın ilerleyen günlerinde 1,23 milyon dolar karşılığında 7,76 trilyon PEPE sattı. Lookonchain, bu adreslerin Pepe projesinin dahili adreslerinden bazıları olmasının “muhtemel” olduğunu belirtiyor.

Tarihsel olarak, yeni kripto meme coinler aşırı dalgalanma gösterme eğilimindedir. Yüksek servet konsantrasyonlarından ve pompala ve boşalt fiyat çöküşlerinin yüksek risklerinden muzdarip olabilir.

Güvenlik tespit platformu GoPlus Labs, aynı anda satın alınabilecek token sayısını sınırlamayı amaçlayan balina karşıtı bir önlem, söz konusu önlemin değiştirilebilmesi ve belirli kullanıcıların token satın almasını yasaklayabilen bir kara liste gibi PEPE ticaretiyle ilişkili bazı riskler olduğunu bildiriyor.

PEPE, haber yazıldığı sırada 0,000000264 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 272. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %7,5’ten fazla değer kaybetti. Ancak 17 Nisan’da piyasaya sürülmesinden bu yana %300’den fazla artış gösterdi.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.