Bu Meme Coin Bu İki Nedenden Dolayı Patlamaya Hazır

0
Bu Meme Coin Bu İki Nedenden Dolayı Patlamaya Hazır

Shiba Inu (SHIB) yakma portalı, piyasaya sürüldükten sonra 48 saat içerisinde 12 milyar SHIB yakarak ilgiyi üzerine topladı. SHIB topluluğu, token‘ın dolaşımdaki arzını daraltmanın fiyatları daha da yükseltebileceğine inanıyor.

Shiba Inu Fiyatı Yükselişe Hazırlanıyor

Shiba Inu fiyatı, esas olarak dolaşımdan çıkarılan SHIB sayısındaki artıştan ve büyük yatırımcıların biriktirmeye devam etmesinden etkileniyor. Ethereum ağındaki balinalar her düşüşte SHIB toplarken, taraftarlar bu trendde bir artışa tanık oldular.

Yakma portalının duyurulması haberleri sonrasında 70 milyarın üzerinde SHIB satın alındı. WhaleStats verilerine göre Ethereum ağındaki en büyük 1000 cüzdan adresi şu an varlıklarının %11’ini yani 1,37 milyar doları SHIB’e ayırmış durumda.

SHIB, şu anda USDC ve USDT’den sonra bu balinaların portföyündeki en değerli varlıkların başında geliyor.

Beklenmedik bir şekilde, balinaların son satın almalarına SHIB tokenlarının yakılması da eşlik etti. Shiba topluluğundaki MajesticDrama gibi önemli isimler, tüm varlıklarını yaktı ve topluluktaki yatırımcılara fiyatları yükseltmek için aynı şeyi yapmaları için meydan okudu.

Yakma portalı, katılımcılar arasında tokenlarından kurtulmak ve RYOSHI ödüllerini toplamak isteyenler için bir çılgınlık yarattı. Portalın piyasaya sürülmesinden sonraki 48 saat içinde 277.680 dolar değerinde 12 milyardan fazla SHIB tokeni dolaşımdan çıktı.

Analistler Shiba Inu fiyatı konusunda iyimserler ve bir ralli öngörüyorlar. FXStreet’in önde gelen kripto analisti Akash Girimath, SHIB grafiğinde yükseliş fraktalını gözlemledi. Trader, fiyat eğiliminin SHIB’nin konsolidasyonunu bitirip yükseliş trendine başladığı Ağustos-Eylül 2021’e benzer olduğunu savunuyor. SHIB likidite topluyor gibi görünüyor ve 0,0038 dolara tırmanabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın