Mayıs 14, 2022

Bu İki Altcoin Düşüşlere Meydan Okuyarak Yükseldi

Ethereum (ETH) tabanlı iki altcoin yakın zamanda yaşanan büyük düşüşlere rağmen trendleri kırdı ve fiyatta yükseliş kaydederek şaşırttı.

Blok zincir teknoloji şirketi Chain (XCN) yerel token’ı bu hafta 0,071 dolarlık düşük seviyeden 0,091 dolara kadar yükselerek %30 kazanç kaydetti.

CoinMarketCap’te de popüler hale gelen XCN yükselişten sonra fiyatında bir düzeltme kaydetti ve 0,088 dolardan işlem görüyordu. Altcoin ise şu an CoinGecko’da 50. sırada yer alıyor (piyasa değerine göre).

Kripto para piyasalarındaki güncel fiyatları sitemizden öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Chain şirketinin CEO’su Deepak Thapliyal, mevcut piyasa koşulları nedeniyle işini kaybeden geliştiricileri şirketindeki işlere başvurmaya da teşvik ederek ön plana çıktı.

Thapliyal’in bildirdiği duyuruya göre bu hafta altcoin XCN Binance Smart Chain’de de kullanıma sunuldu.

“XCN artık PancakeSwap’te likidite teşvikleriyle Binance Smart Chain’de mevcut. Kullanıcılar, ERC-20 XCN’lerini Huobi veya Gateio kullanarak ve ayrıca Wormhole aracılığıyla PortalBridge’i kullanarak köprüleyebilirler.”

[irp posts=”54929″ name=”Bu 5 Kripto İçin Umutlar Yüksek! Efsanevi Analist Güncel Tahminlerini Paylaştı”]

Hong Kong merkezli bir vadeli işlem borsası platformu olan CoinFLEX’in yerel token’ı FLEX Coin (FLEX), bu hafta %33’ün üzerine çıkarak 3,72 dolardan 4,95 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 125. sıradaki altcoin, yazı yazılırken 4,71 dolardan işlem görüyordu.

Perşembe günü, CoinFLEX’in stabilcoin’i flexUSD 1,09 dolara yükseldi ve ardından 0,93 dolara düştü ancak varlık o zamandan beri 1,00 dolarlık beklenen sabiti yakaladı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.