Haziran 17, 2024

Bu Hafta Potansiyel Kazanç İddialı Takip Edilebilir Kripto Paralar


Son güncellenme : 17.06.2024 - 21:40

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre bu hafta, hızla gelişen kripto piyasasında heyecan verici fırsatlar sunabileceği iddia ediliyor. Piyasanın ivme kazanmasıyla birlikte, birkaç kripto para birimi kayda değer kazançlar için potansiyel gösteriyor. İçerik göndericisi bir hareketlilik görebileceğine inandıkları birkaç göze çarpan oyuncu üzerinde duruluyor.

CYBRO Ön Satış: Bir DeFi Platformu Olmak İstiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre CYBRO, özel token ön satışıyla kripto balinalarının dikkatini çektiği iddia ediliyor. Bu son teknoloji DeFi platformu, yatırımcılara her türlü piyasa koşulunda kazanç sağlama iddiasında bulunuyor. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre, geleceği belirsiz olan CYBRO tokenlerinin her biri yalnızca 0,025 $ ön satış fiyatıyla kripto para piyasasının oyuncusu olabilecek mi merak konusu.

REKLAM

İçerik göndericisine göre CYBRO token sahipleri kazançlı stake ödülleri, özel airdroplar, satın alımlarda nakit para iadesi, düşük alım satım ve borç verme ücretleri ve platform içinde sağlam bir sigorta programından yararlanabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu ön satış için mevcut toplam tokenlerin yalnızca %21’i ve halihazırda satılmış olan yaklaşık 25 milyon tokenle yatırımcılar tarafından takip edildiği aktarılıyor.

> CYBRO Tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın <<<

Notcoin (NOT) Fiyatına Genel Bakış: Güncel Trendler ve Tahminler

Notcoin (NOT) şu anda 0,0148$ ile 0,0260$ arasında işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta boyunca NOT %2,12’lik bir artış kaydetti. Geçtiğimiz ay ise %180,80 oranında artış gösterdi. Altı aylık kazanç %923,5 gibi etkileyici bir seviyede. Mevcut piyasa baskısı itici görünüyor, fiyat 10 günlük SMA olan 0,0202 $ ‘a yakın ve 100 günlük SMA olan 0,0188 $’ ı aşıyor. RSI 54,01 seviyesinde ve orta menzilli momentuma işaret ediyor. En yakın direnç 0,0329 dolar, destek ise 0,0105 dolar seviyesinde.

Pepe Coin Fiyatına Genel Bakış: İtici veya Düzeltici Hareket?

Pepe (PEPE) şu anda 0,00001$ ile 0,00002$ arasında işlem görüyor. Bir haftalık fiyat değişimi %1,16 oranında düştü, ancak bir aylık fiyat değişimi %19,19 oranında arttı. Altı aylık fiyat değişimi %817,56 oranında şaşırtıcı bir artış. Göreceli Güç Endeksi (RSI) 56,13 olup ne aşırı alım ne de aşırı satım koşullarına işaret etmektedir. Stokastik 79,84 seviyesinde ve aşırı alıma doğru hafif bir eğilim gösteriyor. Son kazançlar göz önüne alındığında, fiyatın dürtüsel bir hareket içinde olduğu görülüyor.

Toncoin (TON) Fiyatına Genel Bakış: Momentum mu Yanlış Yönlendirme mi?

Şu anda, Toncoin (TON) $6,48 ile $7,82 arasında değişiyor. Fiyat, altı aylık %266,37’lik değişimle güçlü bir büyüme gösterdi. Geçtiğimiz hafta %12,94, geçen ay ise %15,68 oranında yükseldi. En yakın direnç seviyesi $8,52 iken, destek $5,85 seviyesinde. RSI 48,87 ve MACD -0,036 gibi göstergeler piyasanın düzeltici bir hareket içinde olduğunu gösteriyor. Potansiyel ticaret fırsatları için destek ve direnç seviyelerine göz atın.

Solana (SOL) Fiyatına Genel Bakış: Uzun Vadeli Büyümede Yükselişin Ortasında Ilımlı Düşüş Trendi

Solana (SOL) şu anda 151,91$ ile 173,96$ arasında işlem görüyor. Madeni para 185,81 $ direnç ve 141,71 $ destekle karşı karşıya. Son altı ayda SOL, bir haftalık değişim %8,35 ve bir aylık değişim %9,31 olan son düşüşlere rağmen %94,32 oranında artış gösterdi. RSI (50,67) ve MACD (-0,094) gibi göstergeler ılımlı bir düşüş trendine işaret ederken, uzun vadeli beklentiler olumlu kalmaya devam ediyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre söz konusu coinlerden NOT, PEPE, TON ve SOL daha az kısa vadeli potansiyele sahiptir. İçerik göndericisine göre Blast blok zincirinin yerel getiri potansiyelini kullanan benzersiz kazanç piyasası iddiasıyla CYBRO başarılı olabilecek mi merak ediliyor. İlk lansmanının 2024 yılının 2. çeyreğinde yapılması planlanan CYBRO, kripto piyasasında başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Cybro tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Cybro
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?