Bu Gelişme ALPHA Fiyatını Uçuşa Geçirdi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

0

Alpha Homora v1, Binance Smart Chain‘de(BSC) piyasaya sürülecek. ALPHA fiyatı, duyurunun ardından parabolik bir artış yaşamaya başladı ve yükseliş bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Alpha Finance Lab, Ethereum ağındaki en popüler akıllı kontrat projelerinden biri olan Alpha Homora v1’in Binance Smart Chain’de başlatılacağını duyurdu. Hareket, kullanıcıların BNB’de yüksek faiz oranları kazanmasına ve PancakeSwap’te kaldıraçlı yield farming pozisyonları almasına izin verecek şekilde ayarlandı.

Alpha Finance konuyla ilgili yaptığı açıklamada, BSC ekosisteminin önemli ölçüde büyüdüğünü ve bunun da kaldıraçlı yield farming pozisyonları almaya yönelik yüksek taleple sonuçlandığını belirtti. Kaldıraçlı bir farming ürünü üreten ilk şirket olduklarını belirten Alpha Finance Lab, AlphaHomora’yı Binance Smart Chain’e getirerek büyük fırsatlar yakalayacaklarını düşünüyor.

Piyasa katılımcıları, ALPHA fiyatının son birkaç saat içinde %35’ten fazla artması nedeniyle gelişmeyi memnuniyetle karşıladı. Yükseliş dürtüsü, DeFI token’ının 13 Şubat’tan beri bulunduğu simetrik bir üçgenden çıkmasına izin verdi.

Yukarıdaki grafikten anlaşılacağı üzere, Alpha, üçgenin y ekseninin yüksekliği göz önünde bulundurulursa 2.52 dolar’a doğru bir ilerleme kaydedebilir.

SuperTrend göstergesi de, 1 Mart’ta bir satın alma sinyali verdiği için yükseliş görünümünü destekliyor. Yatırımcılar, aşırı kar rezervasyonunun satın alma baskısının önüne geçebileceğini unutmamalıdır. Böyle bir durumda, ALPHA fiyatı, yükseliş tezini geçersiz kılarak %15 ile 1.58 dolar seviyesinde bir düzeltme yapabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın