Sponsorlu İçerik
Ocak 26, 2024

Bu Dört Token Solana (SOL) Gibi Yükselebilir mi? Avalanche (AVAX), Pullix (PLX), Injective (INJ) ve Internet Computer (ICP)

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisi 2023’te Solana, yılın zirvesinde %1000’in üzerinde bir artışla 125 dolara ulaşarak, en büyük altcoin piyasa rallilerinden birine öncülük etti. Bunu kaçıran yatırımcılar, DeFi tokenları olan Avalanche, geleceği belirsiz Pullix, Injective ve Internet Computer’ı düşünebilirler. Analistlere göre, bu tokenlar Solana gibi yükselmeye hazır. Pullix yeni projedir ve geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

Avalanche (AVAX) Boğalarının 40 Doları Aşması Gerekiyor

Avalanche (AVAX), geçen hafta 30.91 ile 36.37 dolar arasında sıkışıp kaldı, çünkü boğalar 40 dolarlık bölgeyi geri kazanmayı başaramadı. Şaşırtıcı bir şekilde, Avalanche kripto para birimi son 30 günde sadece 12 yeşil gün kaydetti. Yine de, analistler Avalanche’ın 200 günlük SMA’nın üzerinde işlem görmesini boğa işareti olarak görüyorlar.

Eğer boğalar, Avalanche kripto para birimini 35 dolarlık direnç seviyesinin ötesine taşımayı başarırsa, ivmeyi geri kazanacak ve yakında 40.01 dolarlık üst direnç seviyesini test etme olasılıkları yüksek. Dahası, eğer piyasa Avalanche tokenını bu seviyede tutarsa, önümüzdeki aylarda 54 dolara kadar yükselebilir.

Pullix (PLX): 2024’te Takip Edilebilir Bir Proje

Sponsorlu içerik göndericisi geleceği belirsiz olan Pullix (PLX), şu anda 0.08 dolardan işlem görüyor, geçen ay ön satış fiyatında %100 artış elde etti. Ekibi, Pullix’in 2024’te Solana benzeri kazançlar sağlayacağı konusunda iddiada bulunuyorlar. Aktarılana göre bu Pullix için önemli olabilir, çünkü hala ön satış aşamasında ve CEX’lerde listelendikten sonra büyük karlar elde etme ihtimali var. Pullix’in 2023 fiyat trendinin Solana’ya benzer olması muhtemel. Kesin değildir başarısızda olabilir, yatırım kayıp riski taşıyor.

İçerik göndericisine göre, ilk çeyrekte başlatılması planlanan hibrit bir borsa olmak isteyen Pullix, işlem maliyetlerini azaltmayı ve işlem sürecini daha hızlı ve kullanıcı dostu hale getirmeyi amaçlıyor. Altın, gümüş, hisse senetleri, emtialar ve döviz (FX) gibi çeşitli işlem seçenekleri sunmayı hedefliyor. Kesin değildir.

Platform, günlük 6.6 trilyon dolarlık işlem hacmiyle FX piyasasına odaklanıyor, bu da borsayı rakiplerinden daha likit hale getiriyor. Bu ek ile Pullix büyüme şansına sahip. Bu hareket, Pullix ağında daha fazla aktiviteyi teşvik edebilir ve PLX tokenının değerini artırabilir.

Sponsorlu içerik göndericisine göre PLX token sahipleri sadece karlı bir yatırım elde etmekle kalmaz, aynı zamanda özel işlem ayrıcalıkları ve varlıklara da erişim kazanırlar. Pullix’in likidite katkısı özellikle dikkate değerdir, çünkü önemli bir etkisi olabileceği iddia ediliyor. Borsaya likidite ekleyen kullanıcılar, %8 ile %18 arasında değişen faiz oranları kazanabilir. Herkesin adil bir şekilde muamele görmesini sağlamak için bu oranlar bir algoritma tarafından belirlenir. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz tokenler de işlem yapmaktan kaçının.

Injective (INJ), Önümüzdeki Haftalarda Yeni Bir ATH Belirleyebilir

Injective (INJ) fiyatı 2023’te %2700’ün üzerinde artarak 15 Aralık’ta 34.64 dolarlık bir zirveye ulaştı. Injective, AI tabanlı coinlerle ilgili boğa hissiyatı üzerine yükseldi.

2024’te, Injective coin 9 Ocak’ta 45.19 dolarlık yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Piyasadaki ayı hissiyatı nedeniyle, Injective fiyatı geçen hafta 33.72 – 41.67 dolar arasında düştü.

Yine de, Injective yıllık fiyat grafiğinde %1616.3 artış gösterdi. Bu, onu 2024’te Solana benzeri kazançlar için uygun bir aday yapıyor.

Internet Computer (ICP), 30 Günlük Grafikte %20.5 Artış Gösterdi

Internet Computer (ICP), aylık grafikte %20.5 artışla 8.78 ile 16.26 dolar arasında dalgalanıyor. Token, 50 günlük SMA (9.84 dolar) ve 200 günlük SMA (5.35 dolar) üzerinde işlem görüyor. Internet Computer, geçen ay 13 yeşil gün kaydetti ve son 30 günde %13.60 fiyat dalgalanması yaşadı.

Internet Computer, 22 teknik analiz göstergesinin boğa sinyalleri ve 5’inin ayı sinyalleri verdiğini gösteriyor. Bu, önümüzdeki haftalarda kazanç şanslarının arttığını gösteriyor.

Analistlere göre Internet Computer fiyat tahmini, Internet Computer’ın önümüzdeki haftalarda %47.04 artarak 16.22 dolara ulaşması bekleniyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeFi tokenları: Avalanche, Pullix, Injective ve Internet Computer, 2024’te Solana benzeri kazançlar görmesi bekleniyor. Kesin değildir, dikkatli olunmalıdır.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?