Bu Dört Altcoin’e Dikkat, Kazanç için Bunu Takip Edin!

0
Bu Dört Altcoin'e Dikkat, Kazanç için Bunu Takip Edin!

Popüler kripto analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, kripto para piyasalarında yaşanan düzeltmelerin ardından yakından takip ettiği dört altcoin hakkında tahminlerini paylaştı.

YouTube kanalında yayınladığı yeni videoda görüşlerini paylaşan Van de Poppe, geçmiş döngülere bakarak gelecekte neler yaşanabileceğine ilişkin tahminlerde bulunmanın doğru bir bakış açısı olabileceğini belirtti.

Analist, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) fiyat geçmişini tartışarak başladığı analizlerinde şu sözleri kullandı:

“Yaşanan önceki döngüde daha büyük bir ralli gördük ve bu rallinin sona ermesiyle, gerilemeden hemen önce veya Chainlink’te yeniden bir ralli görmeden önce uzun bir birikim sürecine tanıklık ettik.

2019’daki büyük koşuyla birlikte Chainlink o dönemde en çok kazananlardan biriydi. Tekrar bir ralliye başlamadan önce bu sipariş bloğunu (1,50-2,00 dolar arasında) yeniden test etmiştik. Ancak açık konuşmam gerekirse bu test gerçekten yaşanmadı. Evet, Mart 2020 çöküşü esnasında bir test oldu ancak yeniden test edilmesi ve gerçekten giriş olarak alınması gereken bu bloğun tamamı test edilmedi.”

Van de Poppe, LINK’in şimdi Mart 2020’de nasıl işlem gördüğüne benzer bir model takip ettiğini belirtti.

Chainlink fiyatı gün içinde %10’dan fazla yükseldi ve 12,08 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, merkezi olmayan kripto borsası Uniswap (UNI) hakkında ise, altcoin’in geçen yıl boyunca birçok altcoinin eğilimini takip ettiğini ve ardından bir dizi düşüşün izlediğini belirtti.

Haber hazırlanırken, Uniswap %16,26 artışla ve 7,84 dolardan fiyatla büyük bir yükseliş yaşıyordu.

Sıradaki altcoin ise, trader’ın son zamanlarda iyi durumda olduğunu belirttiği tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain (VET) oldu.

“VeChain de iyi bir ralli yapıyor… Ve bir önceki ralliye bakarsak, bu patlamayı da yaşadık ve ardından önceki en yüksek seviyeyi ve tüm bu bloğu tekrar test ettik. Bu bloğun genişleme ve devamlılığa yol açan bir yeniden testi, yani fiyat hareketine kendi içinde bakıyorsanız, yanal birikim burada bir önceki en yüksek seviyenin yeniden test edilmesi gerçekleşti, bu yüzden bu varsayımda bunun altına inmek mantıklı değil.

Yatırım yapmak istesem şimdiden biriktirmeye başlardım ve sonuçta %85’e yakın değer kaybettiğimiz bir bölgede olduğunu söyleyebilirim.

Haber hazırlanırken VeChain yükselişteydi ve 0,053 dolardan işlem görürken %14,82 yükseliş kaydetti.

Van de Poppe, kurumsal düzeyde blokzincir platformu Fantom (FTM) ile altcoin analizlerini tamamladı ve bir giriş noktası arayan yatırımcıların konsolidasyon veya yan birikim içeren dönemlere dikkat etmesi gerektiğini belirtti.

Fantom da yükselişten nasibini aldı %11,51 yükselerek 0,84 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın