Mart 16, 2024

Bu Altcoinler’de Fiyat Sıçraması Yaşanabilir mi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin’in son fiyat düşüşü bazı tüccarlar için sert oldu ve milyonlarca kripto değerinin tasfiyesine yol açtı. Bu piyasa türbülansının ortasında, bazı altcoinler umut verici beklentiler sunuyor.

BlastUP Birkaç Hafta İçinde 2 Milyon Doların Üzerinde Para Topladığı İddia Ediliyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, başlangıcıyla manşetlere çıkan bir Katman 2 blok zinciri olan Blast’a dayanan benzersiz bir launchpad platformudur. BlastUP, sadece birkaç hafta içinde 2 milyon doların üzerinde fon toplayarak Blast’ın izinden gidiyor. Proje yenidir, geleceği belirsizdir yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre eksiksiz bir Web3 ve yapay zeka araçları paketi ile DApp’leri başlatmaya yönelik yenilikçi çözümleri yeni başlayanlar için bir hit olacağından BlastUP’ın etkisi çok büyük olabilir. Platforma katılan herkes için kapsamlı bir araç seti ve ödüllendirici bir sistem sunduğu iddia ediliyor. Yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre BlastUP tokenlerinin ön satışı devam ediyor ve beşinci aşamadaki fiyat 0,055 dolar olarak belirlenirken, borsalar tarafından kabul edilir ve ekibi sadık kalırsa fiyatında artış yaşanabileceği iddia ediliyor

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

BlastUP token sahipleri, öncelikli token satışından IDO’larda özel sadakat ödüllerine kadar birçok avantaja erişebilirler. Ayrıca BlastUP tokenlerini stake ederek faiz kazanabilir ve desteklenen projelerden ücretsiz token sağlayan tohum stake etme özelliğinden yararlanabilirler. Yatırım kayıp riski taşımaktadır, dikkatli olunmalıdır.

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP sadece başka bir kripto projesi değil, geniş bir kitlenin sadakatini kazanmak için güçlü bir temele sahip. Bu launchpad, blockchain girişimleri için giriş engellerini azaltmayı ve en başından itibaren başarılı olmak için her şeye sahip olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP’ın ayrıntılı yol haritası 2026’ya kadar uzanmakta olup, bir AI IDO tarayıcısı, AI Startup Team Tools ve Community Marketplace’i tanıtmayı planlamaktadır.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

NEAR Protokolü Fiyatı Yükseliyor, Piyasadaki Dalgalanmaların Ortasında Potansiyel Yatırım Olarak Gösteriliyor

NEAR Protocol, fiyatının bir hafta içinde neredeyse iki katına çıkarak şu anda 7,52 dolar seviyesinde olmasıyla cesaret verici eğilimler gösterdi. NVIDIA’nın yaklaşan yapay zeka konferansı ile daha fazla büyümeyi tetikleyebilir ve 8,11 dolar’lık ikinci direnç seviyesine doğru ilerleyebilir. Ancak, dalgalanan piyasa dinamikleri ve RSI’ın satış önerdiği göz önünde bulundurulduğunda, ılımlı yaklaşmak çok önemlidir.

Diğer taraftan, MACD ve hem 10 günlük hem de 100 günlük Basit Hareketli Ortalamalar alım önererek umut verici bir uzun vadeli görünümün altını çiziyor. Bu durum 2,97$ ve 2,07$’lık destek seviyeleriyle birleştiğinde NEAR’ı dikkate değer bir fırsat haline getiriyor. Bununla birlikte, Stokastik’in tarafsızlığı, dikkatli olunması gerektiğine işaret ediyor.

Ethereum Güncellemesinin Ardından İyimserlik İçin Potansiyel Kazançlar

Ethereum’un Dencun güncellemesi İyimserlik için potansiyel kazançlara yol açabilir. Mevcut fiyatı 3,91 dolar olan Ethereum, yatırımcıların olumlu tepki vermesi halinde en yakın direnç seviyesi olan 4,32 doları aşabilir ve hatta daha yükseği hedefleyebilir. Basit Hareketli Ortalama 100 gün, potansiyel bir fiyat artışına işaret ederek bir satın almayı göstererek güveni teşvik eder.

Öte yandan, bu yeni entegrasyon genel piyasa kabulü ve öngörülemeyen komplikasyon olasılıkları hakkında da soru işaretleri yaratıyor. Kısa vadeli riskler arasında, özellikle MACD Sat eylemi gözlenirse, fiyatın en yakın destek seviyesi olan 2,95 dolar’ın altına düşme olasılığı yer alıyor. Bu önemli dayanağın korunamaması, 2,20 dolarlık ikinci destek seviyesini görüş alanında tutacak ve daha temkinli bir piyasa görünümüne işaret edecektir.

Sonuç

NEAR Protocol ve Optimism gibi diğer altcoinler umut verici eğilimler gösterse de, hala piyasanın öngörülemeyen dalgalanmaları içinde faaliyet gösteriyorlar. BlastUP, projesi geleceği nasıl olacak merak ediliyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?