Bu Altcoin’e Dikkat: 2.7 Milyon Token Borsalara Boşaltılacak!

0
Bu Altcoin'e Dikkat: 2.7 Milyon Token Borsalara Boşaltılacak!
  • Çöküşüyle birlikte kripto piyasasını sarsan bir kripto para birimi projesi olan Terra, anında satış için borsalara 2.5 milyon LUNA gönderecek, bu fonların Terra 2.0’daki projeleri desteklemek amacıyla satılması bekleniyor.

Yakın tarihli bir teklif, Terra 2.0 projelerini finanse etmek için milyonlarca LUNA token satması için Terra‘ya yeşil ışık yaktı.

Terra 2.0 üzerinde geliştirme halen devam ediyor be başlangıçta orijinal Terra’da olan projeler Terra 2.0‘a taşınmış durumda. Bununla birlikte, yeni zincir, lansmanını takip eden hatalı LUNA airdrop’undan başlayarak çeşitli sorunlarla karşı karşıya kaldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, geliştiricilerin blok zinciri ağından vazgeçmesini önlemek için Terra, girişimlerini finanse etmek için ilgi çekici bir paket buldu. Bu madde de Terra 2.0’ın oluşturulmasına ilişkin teklife dahil edildi.

Teklif onay

Kısa bir süre önce yeni blok zincirindeki geliştiricileri desteklemek için belirlenen fonları serbest bırakmak amacıyla topluluğa Teklif 446 olarak bilinen bir teklif sunuldu. Terra Station’da barındırılan ve izlenen teklif, yüzde 88’in üzerinde destekle kabul edildi.

luna token

Bu onayın sonucunda artık bu Builder Emergency Allocation (Oluşturucu Acil Durum Tahsisi) yayınlanmaya hazır hale geldi. Yine yakın tarihli bir tweet’te LUNCDAO, Terra 2.0’daki 52 seçkin projeyi desteklemek için 2.5 milyon LUNA token’ın piyasaya sürüleceğini duyurdu. Fonlar, gelişmekte olan ekibin harcamalarını anında etkili olacak bir şekilde desteklemek için borsalarda satılabilecek.

Bahsedilen bu 2.5 milyon LUNA, bu amaç için tahsis edilecek olan ilk 5 milyon LUNA’nın yüzde 50’sidir. CMC verilerine göre yazım sırasında LUNA token 2,24 dolar civarında işlem görüyor ve gerçekleştirilecek olan bu 2.5 milyon LUNA satışıyla birlikte finansman rakamının 5.6 milyon dolar civarına ulaşması bekleniyor. İlgili cüzdanlar buradan takip edilebilir.

Peki ya LUNC?

Bu arada, Terra topluluğu, özellikle de çöken LUNC’yi elinde tutan kullanıcılar, Do Kwon ve TFL’nin LUNC’yi terk ettiğini iddia ederek memnuniyetsizliklerini dile getiriyorlar. Bu iddia, ekibin UST ve LUNC’a verilen sessiz muamelenin aksine Terra 2.0’ı geliştirmek için sarf ettiği çabalara bakılırsa çok da yanlış bir tespit gibi görünmüyor.

Do Kwon, birkaç gün önce TFL’nin LUNC’yi terk ettiğine dair söylentileri çürütmek için Twitter’dan paylaşımda bulundu ve toplulukta daha fazla iletişim kuracağına dair söz verdi.

KoinFinans tarafından da daha önce bildirildiği üzere Terra olaylarıyla ilgili topluluğu bilgilendirmesiyle tanınan Terra Whistleblower’ı Fatman yatırımcıları uyarmıştı. Luna Classic’in (LUNC) ne kadar yakıldığının önemli olmadığını söyleyen haber kaynağı, kripto para biriminin asla 0,01 dolara ulaşmayacağını belirtti.

İddiasını birkaç nedenle destekleyen haber kaynağı, LUNC’nin on-chain hacminin tükenmiş olduğunu, zinciri zorlayacak herhangi bir ürün olmadığı için token’a talep olmadığını ve  LUNC’yi destekleyecek herhangi bir kullanım durumu olmadığından bahseden FatMan, daha önce onunla ilişkilendirilen sistem ve protokollerin çoğunun Terra 2.0’daki yeni LUNA’ya taşındığından bahsederek 0,01 dolara ulaşılmasının mümkün olmadığını söyledi.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın