Bu Altcoin’den Devasa Ralli Gelebilir: Efsane Analist %127 Mümkün Dedi!

  • Kripto topluluğunun yakından takip ettiği bir kripto analisti, büyük bir yükseltmeye yaklaşan bir altcoin‘in zor durumda olan fiyat performansı ile projenin temelleri arasında büyük bir boşluk/kopukluk olduğuna ve bu dijital varlık için yüzde 120’nin üzerinde bir rallinin mümkün olduğuna inanıyor.

Yeni yayınladığı bir YouTube videosunda, kripto traderı Michaël van de Poppe, 165.000 abonesine, yakın zamanda gerçekleşmesi planlanan Cardano‘nun (ADA) Vasil hard fork güncellemesini çevreleyen “büyük fırsatlar” olduğunu iddia ediyor.

Analistin altcoin fiyatının daha da büyümesi gerektiğine dair iddiası, Cardano’nun merakla beklenen Vasil hard fork’una saatler kala paylaşıldı. Cardano’nun işlem ücretlerini düşürmesi ve ölçeklenebilirliği artırması beklenen Vasil hard fork’unun 22 Eylül günü gerçekleştirilmesi planlanıyor.

ADA’nın yükseltmeye giden süreçte alım fırsatı sunuyor olduğunu düşünen Van de Poppe, Cardano hakkında şunları söylüyor:

“İnsanlar buradan daha fazla düşeceğimizi varsayıyorlar, ancak en belirgin seviyeler genellikle vurulmadığı için durum her zaman böyle değil. Bu durumda, 0,32 ila 0,40 dolar civarındaki [alan], göz önünde bulundurulması gereken önemli bir alandır ve herhangi bir piyasa bozulmasını önlemek için destek görevi görmelidir. Bir sonraki döngü için de burada destek görevi görmeye devam etmesi muhtemeldir.

Son olarak, bu, temelde Vasil Hard Fork’a doğru ilerleyen bir momentum ve hype olmadığı anlamına gelir, çünkü bunun öncesinde yukarıya doğru bir ralli gerçekleşmiyor. Vasil hard fork da Merge gibi iyi bir şekilde ilerlerse, Ethereum birleşmesine benzer büyük fırsatlar ortaya çıkar. Bu durumda, koşullar göz önüne alındığında 1,00 dolara doğru bir ralli hiç uzak bir ihtimal değil. “

Yazım sırasında ADA 0,44 dolar seviyesinden işlem görüyor ve bir dolara doğru bir artış, yaklaşık yüzde 127’lik bir artışa işaret ediyor. Sekizinci sıradaki kripto varlığının piyasa değeri son 24 saat içinde yüzde 1’den fazla artmış durumda.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.