Ana Sayfa Koinler Bu Altcoin Sektöre Hakim Olacak: En İyi Metaverse Coin’lerden Biri Olma Potansiyeli...

Bu Altcoin Sektöre Hakim Olacak: En İyi Metaverse Coin’lerden Biri Olma Potansiyeli Var!

0
Bu Altcoin Sektöre Hakim Olacak: En İyi Metaverse Coin'lerden Biri Olma Potansiyeli Var!

Kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, Ethereum tabanlı bir oyna kazan altcoin’inin en büyük kripto varlıklarından biri olma potansiyeline sahip olduğunu ve sektöre hakim olabileceğini iddia ediyor.

Yeni bir videoda, Guy takma adlı analist, 1,76 milyon abonesine, Gala Games’in (GALA) uzun vadede hayatta kalacak birkaç metaverse tokenden biri olarak öne çıktığını söylüyor.

“Sektördeki tüm oyna-kazan projeleri arasında Gala Games, zamana dayanabilecek birkaç ekosistemden biri olarak öne çıkıyor.”

Gala Games, Ethereum üzerine kurulu, katılımcıların kendi oyun içi öğelerini non-fungible tokenler (NFT’ler) olarak satın almalarına ve satmalarına izin vererek, oyun geliştirmeye aktif olarak katılmalarını sağlayan, Ethereum ve blok zinciri tabanlı bir oyna-kazan oyun platformudur.

Guy’a göre, kriptonun rakiplerine kıyasla büyümek için çok daha fazla alana sahip ve piyasa değeri iki katına çıkarsa, kripto piyasasının metaverse sektörünün mevcut lider tokeni Axie Infinity (AXS) ile eşit seviyeye çıkma potansiyeli bile var.

“GALA’nın mevcut piyasa değerinin doğru olduğunu varsayarsak, bu nişteki diğer kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında hala büyümek için çok alanı bulunuyor. Şu anda bu nişin lideri elbette Axie Infinity. GALA, AXS’i yakalarsa bu AXS’ın piyasa değeri sabit kalması halinde iki kat büyümeye işaret ediyor.”

Bununla birlikte, sunucu, protokolün bir dezavantajının, enflasyonist satış baskısını artırabilecek sürekli yüksek token arzı olduğunu söylüyor.

“Maalesef GALA için ekonomik denklemde arz yönlü bir önyargı var gibi görünüyor.” Kurucuların notlarını ödüllendirmek için her hafta milyonlarca GALA yayınlanıyor ve bunların çoğunun satıldığını varsaymanın makul olduğunu düşünüyorum.”

Guy, proje bazı zayıf yönlerini iyileştirebilirse Gala’nın kripto oyun endüstrisinde önemli bir rakip olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

“Gala Games hakkında en çok dikkatimi çeken şey ekosistem yaklaşımı ve kurucularının benzersiz deneyimi.

Gala Games, en güçlü yanlarından yararlanırken aksiliklerini de yeterince ele alabilirse, blok zinciri oyun alanındaki en iyi kripto projelerinden biri haline gelebilir.”

GALA, yazı yazarken 0,42 dolardan el değiştiriyor ve bu, yedi günün en yüksek seviyesi olan 0,59 dolardan yaklaşık yüzde 20 düşüş anlamına geliyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın