Bu Altcoin Projesi Büyük Bir Ralli İçin Hazır – Hedef Gökyüzü!

0

Kripto bilgi platformu Coin Bureau’nun sunucusu, merkezi olmayan borsa protokolü THORchain’in yerel token olan altcoin RUNE ile ilgili fiyat analizini paylaşıyor.

Guy takma adıyla bilinen analist yeni bir videoda 1.51 milyon YouTube abonesine, kripto boğa koşusu devam ettiği sürece THORchain (RUNE) için “sınırın gökyüzü” olduğunu söylüyor.

“Zaman geçtikçe, kripto para birimi mevcut finansal sistemin başka bir kolu haline gelmeye başlıyor. Gittiğiniz her yerde KYC [müşterinizi tanıyın] sağlamanız gereklidir. Kullandığınız hizmetlerin neredeyse tamamı bir aracı içerir ve yaptığınız her şey titizlikle takip edilir.

Gözetim ve merkezileşmeye yönelik bu eğilim, en hafif tabirle söylemek gerekirse, endişe vericidir. Ancak neyse ki, bu endüstriyi özgür tutmak için çalışan bazı kripto para birimleri var ve THORchain de tartışmasız bu listenin başında. Ve şimdi geri gelmiş olduğuna göre, hepinize bu kripto projesinin ne kadar önemli olduğunu hatırlatmanın tam zamanı.”

Haziran ayında THORchain, yaklaşık 13 milyon dolar değerinde birkaç kez saldırıya uğradı. Guy’a göre geliştiriciler, protokolü “sertleştirmek” için Ağustos ve Eylül aylarında bazı adımlar attılar. Bunların karşılığında da analist, artık RUNE’un fiyat hareketinin bu olumlu hissi yansıttığına inanıyor.

“RUNE oldukça iyi bir şekilde toplanıyor ve hızla önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşıyor. Bu dönüm noktasına ulaşmak; üç nedenden dolayı oldukça kolay olmalıdır.”

Her şeyden önce, THORchain’in tekrar online olması, THORchain’in çeşitli kasalarına daha fazla kripto para biriminin ekleneceği anlamına geliyor. THORchain node’ları, THORchain’in kasalarındaki kripto para biriminin değeri için RUNE değerinin 1,5 katını stake etmek zorunda olduğundan, bu kasalara daha fazla kripto para yatırılır ve bu, RUNE için satın alma baskısı yaratır.

İkinci olarak, kriptoyu THORchain kasalarına yatıran THORchain likidite sağlayıcıları, bu varlıklar için de RUNE eşdeğerini toplamalıdır; bu da daha fazla RUNE alacakları anlamına gelir.

Üçüncüsü, THORchain’in çeşitli DEX [merkezi olmayan borsa] front- end’lerinin kullanıcılarının RUNE’daki tüm işlem ücretlerini ödemesi gerekir, bu da onları RUNE için üçüncü bir talep vektörü haline getirir.”

Altcoin’de yaşanan gelişmelerden bahseden kripto analisti, daha sonra RUNE için fiyat tahminini de yayınladı.

“Ne kadar yükseğe çıkabileceğimize gelince, THORchain protokolünün sağladığı çılgın değer nedeniyle gerçekten RUNE için sınırın gökyüzünü olduğunu düşündüğümü tekrar edeceğim.

Bana göre, bu boğa koşusunun geri kalanı için makul bir tahmin, buradan 3-4 katlık bir artış olurdu.

Ve Çinli kripto trader’larından DeFi [merkezi olmayan finans] için gördüğümüz güçlü talep, RUNE’u çok daha yukarılara itebilir.”

CoinGecko verilerine göre RUNE şu anda son 7 günde yüzde 50’nin üzerinde artış yaşayarak 14 dolardan işlem görüyor. Ancak altcoin yine de Mayıs ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.87 doların hala yüzde 20 altında bulunuyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın