Bu Altcoin Kısa Vadede %20 Kazanç Sağlayabilir!

0
Bu Altcoin Kısa Vadede %20 Kazanç Sağlayabilir!

Kripto para piyasası şu sıralar yeniden bir yükseliş denemesine başladı ve önde gelen birçok kripto varlık yükseliş kaydetmeye başladı. Yükseliş kaydedenler arasında yer almayı başaran Elrond (EGLD) önümüzdeki günlerde %20’ye varan kazanç sağlayabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Elrond’un yerel token’ı EGLD şu an 52,44 dolar civarında işlem görüyor olsa da bu fiyat gelecek hafta 60 dolara kadar yükselebilir. Genel tabloya baktığımızda ise fiyat şu an en yüksek seviyeden %90,4 daha düşük seviyelerde yer alıyor.

Gün içi işlem hacmi de etkileyici seviyelerde yer alıyorken, 71,6 milyon dolardan fazla seviyeye ulaştı ve toplam piyasa değeri 1,2 milyar doların biraz üzerinde yer aldı. Altcoin, en iyi kripto para birimleri sıralamasında ilk 50’de yer almaya devam ediyor ve şu an 46. sırada.

Varlığın yakın geleceğine ilişkin tahminler, önümüzdeki haftalar için önemli bir fiyat artışına işaret eden bazıları ile oldukça yükseliş gösteriyor.

Elrond Fiyat Hareket Modeli

Kripto para piyasasında, paralel bir kanal modeli, iki trend çizgisi engeline doğru bir ralli gösterdiği için trader’lara birden fazla fırsat sunar. Bu oluşum karşı-trend hareketi denilen hamle için oldukça faydalı olarak yorumlanıyor.

Kripto piyasasının tamamı, volatilite kaynaklı başka bir düşüşün yükünü taşırken, Elrond’un fiyatının yukarıda bahsedilen kanal modeline dayandığı gözlemlendi.

Elrond

Böyle bir eğilim devam ederken, Elrond’un bir kez daha ciddi bir fiyat düzeltmesi yaşaması ve varlığın Haziran ayının en düşük seviyesi olan 38 doları ziyaret etmesi beklentiler dahilindeydi. EGLD ise bu beklentileri kırdı ve fiyatta bir düşüş kaydetmeyerek 45 ile 50 dolar arasında işlem görmeye başladı ve sonra şimdiki seviyelerine doğru yükseldi.

Paralel kanalın iki trend çizgisi bariyeri ile Elrond’un şimdi biraz hız kazanması ve bir yükseliş koşusu başlatması bekleniyor. Alıcılar 54,5 dolarlık bariyeri tekrar test edip aşabilirse, kripto yaklaşık %20’lik bir değer artışını yakından izliyor ve fiyat gerçekten de 60 dolar seviyesine kadar tırmanıyor olabilir.

Ancak bu, Elrond’un geçen yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığındaki başarısına kıyasla oldukça sönük bir hamle olacak.

23 Kasım 2021’de fiyat 545,64 dolarlık işlem değerine ulaşmıştı. 52.44 dolarlık fiyatıyla tüm zamanların en yüksek seviyesinin %90.4’ünü kaybetti ve Elrond en yüksek seviyesinden çok uzaklarda işlem görüyor.

Bu arada, 2023 için dijital para biriminin ticaret fiyatı açısından daha fazla büyümesi bekleniyor. Elrond gelecek yıla Ocak ayının en yüksek fiyatı olan 95.81 dolar ile başlayabilir. Gelecek yılın sonuna kadar varlık, Aralık ayının en yüksek fiyatı olan 123.03 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesinin bir kısmını geri alabilir.

EGLD

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın