Ana Sayfa Koinler Bu Altcoin İlk 5 Arasındaki Yerini Alacak: Popüler Analist Açıkladı!

Bu Altcoin İlk 5 Arasındaki Yerini Alacak: Popüler Analist Açıkladı!

0
Bu Altcoin İlk 5 Arasındaki Yerini Alacak: Popüler Analist Açıkladı!

Popüler bir kripto Youtube kanalı olan Coin Bureau’nun sunucusu, bir Ethereum (ETH) rakibinin piyasa değerine göre ilk beş kripto varlığı arasına girebileceğini söylüyor.

Guy takma adı ile bilinen analist, yeni bir videoda 1.9 milyon YouTube abonesine katman 1 akıllı sözleşme platformu Avalanche‘ın (AVAX) piyasa değeri açısından daha büyük kripto varlıklarıyla rekabet etmeye hazır olduğunu söylüyor.

“Özellikle yolundaki bazı kripto para birimlerinin hafifçe söylemek gerekirse daha düşük kalibre olduğu göz önüne alındığında, Avalanche’ın ilk beşe girmesi kesin olmasa bile oldukça mümkün.”

Guy, son kripto piyasası düzeltmesine rağmen, artan tüketici talebi ve Avalanche’daki varsayılan akıllı sözleşme blok zinciri olan C-Chain’in erişilebilirlik kolaylığı nedeniyle AVAX’ın fiyatının makro bir yükseliş trendinde kaldığını iddia ediyor. Analiste göre bu, AVAX için olumlu bir işaret.

“[Avalanche], son birkaç ayda gördüğümüz büyük kripto piyasası düşüşüne rağmen net bir yükseliş trendinde. Bunun basit bir nedeni var; ve bu neden ise talep.

DappRadar’a göre Avalanche’ın C-chain’inin aylık yaklaşık yarım milyon aktif kullanıcısı var ve bu hiç de fena  bir sayı değil. C-chain’deki günlük işlemlerin sayısı da sonu gelmeyen bir şekilde artış gösteriyor.

C-chain’in EVM (Ethereum Virtual Machine) desteğinin yanı sıra, Avalanche’ın şaşırtıcı bir şekilde benimsenmesi, muhtemelen Binance ve Coinbase’in doğrudan C-chain’den ve C-chain’e para çekme ve yatırmayı desteklemesinden kaynaklanmaktadır. Bu, Avalanche’ı ortalama kripto yatırımcısı için çok erişilebilir kılıyor.”

Guy’a göre, Avalanche Ethereum‘a meydan okuyacak, hatta mümkünse onu yerinden edecek kadar büyük hale gelebilir.

“Şu anda AVAX, DeFi’ye (merkezi olmayan finans) odaklanmış görünüyor ve bu gayet iyi, ancak bu çok kalabalık bir mahalle…

Bununla birlikte, trendler Avalanche’ın lehine ve bu şekilde devam ederse, platform Ethereum’a meydan okuyacak kadar büyük hale gelebilir.

Avalanche, yazım sırasında yedi günün en yüksek seviyesi olan 87.37 dolardan yüzde 26’nın üzerinde bir düşüşle 64,52 dolardan el değiştiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın