%48 Fırladı: Bu Altcoin Fiyatı Rekor Kırdı! İşte Nedeni

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, popüler bir kripto cüzdanı olan Trust Wallet’ın arkasındaki yerel token TWT, son 24 saatte %48 oranında değer kazandı.

Altcoin, bugünkü işlem seansı sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.71 dolara ulaştıktan sonra şu an 2.50 dolar civarında işlem görüyor. Son yedi gün içinde TWT %100’ün üzerinde kazanç elde etti ve altcoin şu anda piyasa değeri açısından 39. en büyük kripto para birimi olarak yer alıyor.

Kullanıcılar, FTX çöküşünün ortasında borsalardan kaçıyor ve borsa dışı cüzdanlara yöneliyor. TWT’nin fiyatındaki artışın nedeni kısmen bu olabilir.

TWT token

Bunların yanında Binance CEO’su Changpeng Zhao, konuyla ilgili bir paylaşım yaptı ve kullanıcılara varlıklarını bireysel saklama cüzdanlarında saklamalarına ilişkin tavsiyede bulundu. Binance CEO’su, “Bireysel saklama cüzdanları, temel insan hakkıdır. Bu işlemi istediğiniz zaman gerçekleştirmekte özgürsünüz. Doğru şeyi yaptığınızdan emin olun” ifadelerini kullandı. Bu da altcoini fiyatının yükselmesine kısmen katkıda bulundu. Binance’in 2018’de satın aldığı Trust Wallet, kripto para birimlerini saklamayı kolaylaştıran merkezi olmayan bir cüzdandır. Ayrıca çeşitli blockchain’lerle birlikte çalışır.

Bir kripto fenomeni ve YouTuber olan Bitboy, diğer adıyla Ben Armstrong da, Trust Wallet’tan bahsederken kullanıcıları bireysel saklamayı düşünmeye çağırdı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.