Bu Altcoin Bir Sonraki Boğa Piyasasında Patlayacak: Ünlü Balina Açıkladı!

  • Kripto topluluğu tarafından yaygın olarak takip edilen popüler bir analist, bir altcoin‘in ise bir sonraki boğa piyasasında patlayacağını, Ethereum’da (ETH) ise hem ABD doları hem de Bitcoin (BTC) karşısında bir artış öngördüğünü söyledi.

Ethereum (ETH)

Sektörde Kaleo takma adı ile bilinen kripto stratejisti, 535.400 Twitter takipçisine Ethereum‘un daha düşük zaman dilimlerinde çapraz direncini kırmakla tehdit ettiğinden dolayı, güçlü bir ralli için hazır göründüğünü söylüyor.

“Aşağıdaki yeşil okla gösterilen direncin kırılması, ETH yükselişinin gerçek anlamda hızlanmasıyla sonuçlanabilir.”

Ethereum analiz

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yazım sırasında Ethereum, gün içinde yaklaşık yüzde 4’lük bir artışla 1.781 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Kaleo ayrıca Bitcoin’e karşı ETH/BTC çiftinin çok önemli bir destek alanından yeni çıktığını ve şimdi hedefine doğru yüzde 23’lük bir ralli için hazırlanıyor gibi göründüğünü iddia etti:

“ETH/BTC, 0,1+ [BTC] üzerindeki sıçramayı güçlendirmeye devam ediyor.”

eth analiz

Yazım sırasında, ETH/BTC çifti 0.081 BTC’den işlem görüyor.

Cosmos (ATOM)

Kaleo ayrıca birbirleriyle ölçeklenmek ve iletişim kurmak için tasarlanmış bir blok zincir ekosistemi olan Cosmos’u (ATOM) da yakından izliyor. Kaleo’ya göre, parite çok yıllı bir birikim aşamasında olduğu için ATOM/BTC’nin “patlayıcı potansiyeli” bulunuyor.

“Cosmos ekosistemi, ayı piyasası sırasında güç göstermeye devam etti ve hiçbir yere gitmiyor. Bir sonraki boğa piyasası bu aralığın oldukça üzerinde olacak… Bşekilde gözüken iki buçuk yıllık bir konsolidasyon ve 5 milyar doların altındaki bir piyasa değeri, gerçek bir boğa piyasası için patlayıcı potansiyel anlamına gelir…

Mevcut orana göre, önümüzdeki birkaç yıl içinde BTC’ye karşı 3 kat veya daha fazla bir artış mümkün görünüyor. Diğer oyunlar kadar ateşli olmayabilir, ancak bu oyunu oynadığım beş yılda öğrendiğim bir şey varsa, güvenli olmak, zamanın 9/10’unda ateşli olmaktan daha iyidir.”

atom analiz

Yazım sırasında ATOM/BTC, 0.0007295 BTC (15,77 dolar) seviyesinde bulunuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.