Bu 5 Metaverse Coin’e Dikkat! İşte Analiste Göre En Yüksek Potansiyele Sahip Coinler!

0

Altcoin Daily’nin sunucusu ve bir kripto traderı olan Austin Arnold, temelleri konusunda en fazla potansiyele sahip olduğuna inandığı metaverse tokenlerini açıkladı.

Kripto traderı, 1.13 milyon YouTube abonesine, metaverse’in geliştirilmesi için gerekli bir altyapı olarak tanımladığı eşler arası video dağıtım blok zinciri Theta Network’ü (THETA) yakından incelediğini söylüyor.

“Metaverse’lerin ve metaverse tabanlı ‘sanal canlı’ etkinliklerin ve oyunların popülaritesinin artmasıyla birlikte, Theta onları teknoloji yığını boyunca güçlendirecek temel altyapı olarak konumlanıyor. Metaverse canlı etkinliklerinin yüksek eşzamanlı kullanıcı sayısı, eşler arası video ve veri dağıtımı için mükemmel bir uyum sağlıyor ve Theta protokolüne olan ihtiyacı gösteriyor.”

Listede bir sonraki sırada, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) tarafından desteklenen çok bölgeli bir fantezi oyunu olan Gaia Everworld (GAIA) bulunuyor. Arnold’a göre Gaia Everworld, oyuncuların krallıkları keşfedip inşa edebilecekleri sürükleyici bir oyun. Arnold, GAIA’nın benzersiz teknolojisi ve arkasında Polygon vb gibi güçlü desteği olması nedeniyle büyük bir potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

“Burada bu projeyi destekleyen bazı büyük isimleri görebiliyoruz – Polygon, AU21 Capital, Bullperks, EnjinStarter…bunlar kesinlikle fark yaratıcı… Bunun yanı sıra teknoloji de [GAIA için] bir başka fark yaratıcı unsur. Unity 3D’ye sahipler, Unreal Engine’e sahipler ve elbette [bu proje] Poligon üzerine inşa edildi.”

Sözlerine devam eden Arnold, dikkatini, non-fungible token (NFT’ler) içeren Solana tabanlı uzay temalı bir macera oyunu olan Star Atlas’a (ATLAS) çeviriyor. Arnold’a göre, hızla büyüyen hayran kitlesi nedeniyle ATLAS dikkatleri üzerine çekiyor.

“Star Atlas’ın izlenmesi gereken bir metaverse olduğunu düşünmemin en büyük nedenlerinden biri, topluluğun çok hızlı bir şekilde büyümesi. Star Atlas Discord sunucusu 100.000 üyeye ulaştı. Bu, topluluk [ve] ekip için büyük bir başarıdır.”

Artan popülariteleriyle dikkat çeken ve analistin yüksek potansiyele sahip olduğuna inandığı diğer metaverse tokenleri ise; en yüksek sosyal hacme sahip en iyi oyun projeleri listesinde sırasıyla birinci ve dördüncü sırada yer alan oyna-kazan blok zinciri tabanlı oyun Axie Infinity (AXS) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA).

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın