Bu 4 Altcoin’de Yüzde 1200’e Varan Artışlar Yaşandı!

0

Piyasa değeri 240 milyon dolar ile 900 milyon dolar arasında değişen dört düşük değerli altcoin, son dört hafta içinde yüzde 330 ila yüzde 1200 arasındaki yüzdelerle inanılmaz artışlar yaşadı.

Dopex (DPX), Popsicle Finance (ICE), Radio Caca (RACA) ve Spell Token’i (SPELL) de içeren dört kripto varlığı, bu haftanın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Bu altcoinler arasında ilk sırada bulunan Dopex, merkezi olmayan bir opsiyon borsasıdır. Listede ikinci sırayı alan Popsicle Finance ise çok zincirli bir getiri optimizasyon platformudur. Non-fungible token (NFT) platformu olan Radio Caca ise listenin üçüncü sırasında bulunuyor. Bu hafta yüzde 330’un üzerinde artış gösteren altcoinleri içeren listenin son sırasında ise merkezi olmayan finans platformu Abracadabra.money’in yönetişim ve hizmet token’ı SPELL bulunuyor.

256 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan Dopex (DPX), Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.992 dolara ulaştı. Kazançlarının bir kısmını kaybeden altcoin, rekor seviyelerden yaklaşık %8 düştü ve CoinGecko verilerine göre şu anda 1.792 dolardan işlem görüyor. DPX ayın en düşük seviyesinden pazartesi günkü tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşık %331’lik bir artış yaşadı.

Popsicle Finance’in token’ı ICE de Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 24.02 dolara ulaştı, rekor seviyelerden yüzde 20’nin üzerinde düşüş yaşayan altcoin yine de yazım sırasında yeşil bir grafik çizmeye devam ediyor. 264 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan kripto varlığı son 30 gün içinde ICE %747 artmış durumda.

NFT platformu Radio Caca (RACA) da, token’ının Pazar günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00271085 dolara ulaştığına şahit oldu. CoinGecko’ya göre RACA şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %10 indirimle işlem görüyor. 365 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan RACA, son 30 günde %359’luk bir artış kaydetti.

İnanılmaz bir artış yaşayan altcoin’lerden en yüksek artışa şahit olanı Spell Token (SPELL) de Pazar günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.02406690 dolara ulaştı. Altcoin kazanımlarından bir kısmını kaybederek ve rekor seviyelerden yüzde 10’un üzerinde düştü.  830 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan SPELL token, son 30 gün içinde %1265’lik muhteşem bir artış gerçekleştirdi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın