Nisan 3, 2022

Bu 2 Altcoin Yeni Rallilere Hazır: Yükseliş İvmesini Sürdürecekler

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC), XRP ve popüler bir altcoin‘in hafta sonu yaşanan piyasa türbülansına rağmen yükseliş ivmesini sürdüreceğine inandığını söyledi.

Bitcoin (BTC)

Credible takma adını kullanan trader, 320.200 Twitter takipçisine, Bitcoin‘in yükseliş trendine devam etmeden önce 42.000 dolar seviyesine geri çekilmesini beklediğini söyledi.

“Bu son haftalık kapanışla birlikte önemli bir seviyeyi geri aldık. Yüksek zaman diliminde bu seviyenin üzerinde veya altında kez kapattığımız son dört seferde, birkaç hafta boyunca aralığın karşı ucuna geçtik. Bu sefer de aynı şeyi bekliyorum: 40.000 dolarlık düşük seviyenin yeniden testi ve ardından yükselişin devamı. BTC.”

Kaynak: Credible/Twitter

Credible’ın grafiğine bakıldığında, kripto stratejisti bu kısa geri çekilme sona erdiğinde Bitcoin’in 50.000 doların üzerinde bir ralli yaşayacağını tahmin ediyor.

XRP

Trader’ın listesindeki bir diğer altcoin ise SEC’in platforma ve yöneticilerine karşı açtığı davası ile gündemden düşmeyen XRP. Analist, sekizinci en büyük kripto para biriminin bullish bir higher low kurulumu oluşturmasının ardından 1 doların üzerinde bir ralli için hazırlandığını söyledi.

“Beklenenden biraz daha uzun sürüyor ama yine de yolda. Higher low’a ulaşıldı ve tırmanıyor. Daha düşük bir zaman dilimi volatilitesi görebiliriz, ancak higher low seviyemizi tuttuğumuzu ve buradan yukarı devam edeceğimizi düşünüyorum. XRP.”

Credible’ın grafiğine bakılırsa, analist, XRP’nin önce 1,01 dolara, ardından ise 1,50 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Kaynak: Credible/Twitter

Litecoin (LTC)

Credible’ın radarındaki son kripto para birimi, ödemeler için oluşturulmuş bir altcoin olan Litecoin (LTC). Credible’a göre, Litecoin’in grafiği, kısa sürede yüzde 600’ün üzerinde patlayan düşük değerli bir altcoin olan Zilliqa‘nın (ZIL) piyasa yapısını andırıyor.

“ZIL iki haftada yaklaşık 6 kat arttı ve LTC de teknik açıdan benzer şekilde hazırlanıyor gibi görünüyor… Buradan sonraki adım çok eğlenceli olacak.”

Kaynak: Credible/Twitter

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.