BTT Coin Fiyat Tahmini: BitTorrent Fiyatı 0,01 Dolar Rallisine Hazırlanıyor

0

Sessizliğini koruyan ve bir süredir yatay hareketini sürdüren BitTorrent (BTT) bazı iyileştirilmiş göstergeler hız kazandı. Fiyat temel destek ve direnç alanında girdiği konsolide etkiden çıkmanın yollarını arıyor. Geçtiğimiz hafta sert bir düşüşle beraber 0,004 dolar seviyelerine kadar düşüş görmüştü.  Hızlı bir toparlanma dönemi fiyatı yeni bir ralliye sürükleyebilir.

Olumlu bekleyiş sürüyor

Uzun bir süredir aşırı satış bölgesinde baskı gören Stokastik RSI verilerinde iyileşmeler görünmeye başladı. Aşırı satım bölgesinden çıkan gösterge daha normal bir seviyeye doğru yükselme gördü. Ayrıca hızlı düşüş gören MACD sinyal hattında da düşüş hızını azaltarak yatay bir harekete doru dönüş yaptı. Üst direnç alanı olan 0,0075 dolar seviyesini birkaç kez deneme yapsa da henüz başarılı olamadı.

Kaynak: Tradingview BitTottorrent BTT /USDT Binance

Sıkışan fiyat aralığı çok baskın olarak Bollinger bantlarında daralmayı beraberinde getirdi. Düşük volatilitenin fiyatta yeni bir trend oluşumunu destekleyici görünüm getirdiği söylenebilir. Alım noktasına ilerleyen BTT için ise bu durumun yeni bir yükseliş dalgası getirmesi olasılığını yükseltmekte.

Sonuç

Bu durum sonuç olarak fiyatta önümüzdeki günlerde bir ralli hedefini sürdürüyor. BTT fiyatı önümüzdeki günlerde bir artış yakalayabilir. Fiyatın 0,0075 direnç noktasından yakaladığı destek günlük kapanışta görülürse yükseliş sinyalleri hız kazanacaktır. Benzer bir görünümde talep toplanacak olursa fiyatı 0,0089 dolar seviyesine ve daha sonra 0,0098 dolar direnç seviyesine götürecektir. Bu hareket ilk aşamada %40 artış hedeflemektedir.

Ek olarak rekor seviyesi olan 0,013 dolar bandını test etmesi 0,0098 dolar seviyesinin mıknatıs etkisiyle 0,01 dolara ulaşmasıyla tekrar gündeme gelecektir. Talep miktarlarındaki kısmi artış süreklilik dahilinde bu artışları görülmesi oldukça muhtemeldir. Tersine bir ret nedeniyle düşüş 0,0053 dolar desteğine gerileyebilir. Direnç seviyesinin kırılması alış fırsatlarını da beraberinde getirecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın